Skocz do zawartości

Male zmiany


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Nie myslalem nigdy na d wymiana wydechu w swoim sprzecie, ale przyszlo inaczej, widac ktos potrzebowal kilku moich czesci, m/i oryginalnego komina, wiec trzeba bylo pomylec o nowym.

 

Przy okazji przelakierowalem maszyne aby upodobnic sie do mlodej, na razie pozostaje w czerni, po sezonie dorzuce troche zoltego i srebrnego.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=mLjkGjBHSNI

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ukradli ci wydech ?

 

No niestety.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac wgląd ostatnio na gadżety, które zakupiłeś to teraz wiem, ze bedzie wszystko ładnie wyglądać...nie przegnij ze srebrnym bo teraz ma się nijak do reszty.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac wgląd ostatnio na gadżety, które zakupiłeś to teraz wiem, ze bedzie wszystko ładnie wyglądać...nie przegnij ze srebrnym bo teraz ma się nijak do reszty.

 

JAk sie spotkamy to moze dojdziemy do porozumienia z tym srebrnym, duzo go napewno nie bedzie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider daj foty twojej maszyny będzie można oceniać jak to wygląda po przelakierowaniu , co do komina na pewno dodało mu to charakteru i basu bo seria chodzi jak seria - znaczy nijako :)

Edytowane przez rekin175

Yamaha-FZ6 2004.rok - Honda CBR 1000F 2000.rok -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider daj foty twojej maszyny będzie można oceniać jak to wygląda po przelakierowaniu , co do komina na pewno dodało mu to charakteru i basu bo seria chodzi jak seria - znaczy nijako :)

 

W mojej stopce / podpisie masz dwa linki - jeden do picasa. Masz kilka albumow. Przed lakierowaniem znajdziesz w moje wlasne a po lakierowaniu w Harz

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję , obejrzałem i zdecydowanie twój najnowszy projekt czyli czarny wygląda najlepiej , ładnie komponowały by się złote dodatki, felga , klamki . Ps opony zamknięte jak trzeba , kiedy ja się tak nauczę :) Pozdrawiam KS .

Edytowane przez rekin175

Yamaha-FZ6 2004.rok - Honda CBR 1000F 2000.rok -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję , obejrzałem i zdecydowanie twój najnowszy projekt czyli czarny wygląda najlepiej , ładnie komponowały by się złote dodatki, felga , klamki . Ps opony zamknięte jak trzeba , kiedy ja się tak nauczę :) Pozdrawiam KS .

 

Dzieki,

 

przejedz sie w Alpy albo w gory Harz, po powrocie sprawdzisz i sie zdziwisz. Najsmieszniejsze, ze nawet 80 km/h nie potrzeba aby je pozamykac. :icon_mrgreen:

 

P.S. Ze Zgorzelca do Hasselberge ( w Harz'u ) maszt 365 km - rzut beretem

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wydech... :) Zdecydowanie fajniejszy głos. Ja bym tam dorzuciła trochę żółtego - czarne moto jest takie... popularne ;)

 

Hola hola - bo Ks będzie miał podobne do mojego :icon_mrgreen:.

 

A poważnie - fajnie, ja bardzo lubię połączenie czerni, żółtego i złota. Ks - idź tą drogą, super :biggrin:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola - bo Ks będzie miał podobne do mojego .

 

A poważnie - fajnie, ja bardzo lubię połączenie czerni, żółtego i złota. Ks - idź tą drogą, super :biggrin:.

 

Ale tylko podobnego :icon_mrgreen:

 

Czarne z zoltym jest fajne ale ze zlotym jest odlot, mysle wlasnie nad zlotymi klamkami sprzegla i hamulca

 

Właśnie wysyłałam KS-owi linki do naklejek Rossiego ;D

 

A nic jeszcze nie dostalem

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ks - jak tak dalej pójdzie to założymy klub czarno-złoto-żółtych motórów :biggrin: :biggrin: :biggrin: ! (swoją drogą uważam, że najładniejsze zestawienie kolorystyczne - ale to rzecz gustu oczywiście).

Zakładaj złote klamki i sety - wyglądają za*biście!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...