Skocz do zawartości

Czyszczenie białego kombinezonu - czym?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie fiksuj zbytnio z tymi środkami. Czasem wystarcza zwykły krem nivea. W moto-akceosriach co niedzielę jest darmowa impregnacja. Mają całkiem fajny środek. Zaimpregnuj sobie buty na próbę i może jakiś kawałek kombi. Jak ci przypasuje to sobie kupisz coś sprawdzonego a jak nie to zaryzykuj może S100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raz na jakiś czas przejechać się dłuższy kawałek w deszczu kask, rekawice, buty i kombiak sa prawie jak nowe. Poczekać aż wszystko przeschnie i zaimpregnować i na kolejne pol roku czyszczenie z głowy :D A muchy same odpadają po jakimś czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam białe wstawki w skórze na ramionach i zawsze miałem zabarwione na czarno od plecaka. W końcu się z tym pgodziłem że już białe nie będą. Jednak przypadkowo w moje ręce wpadł zestaw do czyszczenia skórzanych mebli z IKEI. Nie dosyć że to doczyścił to jeszcze poszło genialnie łatwo, bez żadnego szorowania. Polecam - nazywa się to ABSORB, a ze składu wynika że to mydło lol

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30032293/

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to zakonserwowac kombi specjalnym środkiem do konserwacji skory. Jeśli kombi nie był konserwowany to dupa zbita. Podobnie miałem z białym wypoczynkiem zaraz po zakupie usiadlem w jeansach posiedziałem chwile spoconym tyłkiem rano patrzę a wszystko sie wzarlo w biała poduche. Nic nie dało czyszczenie różnej maści specyfikacji trzeba było oddać do malowania bo zeszla politura. Od tapicera dostałem środek do konserwacji po zakonserwowaniu wszystko schodzi wilgotna szmatka każdy bród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czyszczenia szczegolnie jasnych skor najlepiej zakupic platkowane mydlo Szary Jeleń opakowanie kosztuje około 5 zl a efekt naprawde fantastyczny . Ostatnio czyscilem brudne od dzinsów kanapy w salonach Orange niczym nie chcialo puscic a szary jeleń dał rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...