Skocz do zawartości

Zajechanie drogi - co o tym sadzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy Ks znajdował sie na równi z passatem srebrne autko zaczeło hamować przed zakrętem . Widać tylko trzeba wrzucić na pełny ekran .

I tym sposobem bezpieczny odstęp stał sie niezbyt bezpieczny . Wystarczy wczuć sie w gościa w vw .

 

Ks mogło tak być ?

 

Moglo byc roznie, tego roztrzasac sie nie da. To, ze Quashkai przed zakretem lekko depnol po hamulcach nie stanowilo problemu.

 

Odstęp stał się nieprzepisowy, a nie niebezpieczny. Ks-rider zmusił gościa do przyhamowania, ale zagrożenia nie spowodował. Zachował się co najwyżej nieelegancko, a nie niebezpiecznie.

 

 

 

Otoz to

 

Sorry KS, ale dales ciala. Spokojnie mogles bardziej sie zblizyc do Qashqaia i "uspokoic" dohamowanie, tymczasem wbiles tuz przed Passata i postanowiles wyegzekwowac swoje prawem nadane 50m odstepu

 

Nie mam miejsca, nie wyprzedzam - proste

 

Spoko, spoko, rpzpoczynajac manewr wyprzedzania Passat nie przyspieszal wiec bezpieczny odstep byl, co prawda nie zupemnie pelen, ale byl OK. Nie zgodze sie z tym, ze moglem bardziej podjechac pod Quashkai'a, bo wtedy naruszyl bym ja, poprzedzajacy ma rowniez prawo do zachowania bezpiecznego odstepu za nim, wiec nie go kijem, to go pala.

 

Po prostu moim zdaniem wybralem mniejsze zlo.

 

Miejsce bylo do momentu do ktorego Passat nie rozpoczal przyspieszania aby utrudnic komus ( w tym przypadku mi ) zycie.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadu gadu....

nic szczególnego się nie wydarzyło, a mnie ciekawi, co w odczuciu kolesia było aż tak oburzające, że zajechał specjalnie drogę i próbował przeprowadzić edukację o ruchu drogowym....

 

Może miał dzień stresujący w pracy i wystarczyło coś błahego, aby przelała się gorycz i wylało się akurat na KS-ie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...