Skocz do zawartości

Wymiana wydechu


Travisalo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za kilka dni biorę się za wymianę wydechu i mam takie pytanko, czy będzie potrzebna jeszcze np: regulacja gaźników i będę musiał maszynę oddać do jakiegoś profesjonalisty, czy sam wraz z instrukcją mogę to zrobić w zaciszu garażu.

dzięki za odp

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak nowy wydech będzie miał sondę.

A teraz tak z innej beczki, to może zaczne od początku. Do wawy przeprowadziłem sie 2 miechy temu a nowy wydech przyjedzie w piątek. poza 1 śrubokrętem nie mam tutaj kompletnie żadnego zaplecza i możliwości wymiany samemu. jasne że mogłbym oddac do serwisu zapłacic i miec to gdzieś, ale nie na tym to chyba polega. nie jestem mechanikiem ale bardzo bym chciał zacząć grzebać i powoli się uczyć takich podstawowych spraw. i stad moje pytanie czy bylby ktos tak mily i pomogl mi w tym wszystkim? znaczy siewymontowac stary i zamontowac nowy wydech :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

Podłączam się pod temat. Chcę wymienić seryjny wydech w swoim suzuki gsr600. Kompletnie nie podoba mi się seryjny, oprócz "efektów wizualnych" jest cholernie ciężki. Planuję wyrzucić standardowy tłumik(niby podwójny) i założyć taki króciótki(leo-motogp). Z tego co się orientowałem to nie będzie to miało wpływu na zmianę obrotów silnika, jak również niczego nie trzeba będzie później regulować(motor mam na wtrysku). Moje pytanie brzmi: czy to prawda, iż nic się nie zmieni po wymianie tłumika, w takim przypadku jak opisałem. Dodam tylko, że nie zamierzam niczego zmieniać w kolektorach, katalizatorze, itp. tylko końcówka wydechu.

 

P.s. dedykowane wydechy do GSRa są drogie(minimum 1000zł), poza tym wszystkie są podwójne(mają 2 kominy/puszki) a ja chcę jedną, czy nie będzie to problem> ? Z góry dzięki za pomoc, pozdro600!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie odpowie Ci tylko inny użytkownik GSR-a który zmienił wydech na przelot. Ale z reguły układy wtryskowe sobie nie radzą z taką zmianą i konieczna jest kosztowna wizyta w serwisie w celu ustawienia map pod nowy wydech.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...