Skocz do zawartości

Co zrobić z tym polonezem?


marcin700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, samochód sprzedany, po obniżeniu ceny poszedł w 2 dni. Zastanawiałem się, czy może go zatrzymać i np. samemu naprawiać ucząc się przy okazji trochę mechaniki samochodowej. Ale aż tak znów mnie to nie pociągało... :-P

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim wy klasyku piszecie, jak auto jest z 99 roku? Zanim będzie miało jakąkolwiek wartość to minie 20 lat, ile chłopak przez to wyda kasy na oc i przegląd? A i jeszcze naprawy, bo w między czasie wszystkie części zgniją 30 razy...

Na używanych samochodach trudno jest zarobić, chyba, że sprowadza się zza Odry padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonez to Polonez nie jedzie, ni skręca nie hamuje :biggrin: . Ale Borewicz i wcześniejsze 4 biegówki mają i będą miały wartość nie tylko sentymentalną. Całe pokolenia mechaników wychowały się na PRLu - polonezie /125p i kaszlaku :) więc nie ma co psioczyć ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś skrót myślowy czy z mozołem budowałeś zdanie?

he he

 

poldek dobre auto , pamietam jak koles w 1.6 gsi palil gume pod baletami ( z 4 osobami na pokladzie) i w zakrety bokiem wchodzil - poldkowi nic nie bylo straszne :)

pewnie nie mial juz bieznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach dostaniesz 1,5-2 tys. Prawda jest taka że nie opłaca się ani sprzedawać ani trzymać

 

Ja mam '95 22tys przebiegu, narazie stoi szkoda oddawać byle komu

Rożek nie chcesz tego Poloneza opchnąć? Mojego dziadka Caro poszedł w tamtym roku na złom a innym samochodem jeździć nie umie. :) Może byśmy się dogadali i dziadek miałby czym jeździć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożek nie chcesz tego Poloneza opchnąć? Mojego dziadka Caro poszedł w tamtym roku na złom a innym samochodem jeździć nie umie. :) Może byśmy się dogadali i dziadek miałby czym jeździć. :)

Z tego co wiem to poldek sprzedany za 1500 i po temacie :biggrin:

Orientuj sie zdeka!

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...