Skocz do zawartości

Ekonomiczne kombi do 5000zł


bart3q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojtam, Mój Gofer ma 2 poduszki, klimę i ABS. :biggrin: W Gofrach gnije tylna klapa, mój gnije bardziej bo kiedyś dostał strzał z boku i był nieudolnie naprawiony. W mieszanej pali 6L, przy deptaniu w podłogę łyknie z 8L ale jest dość dynamiczny, większość pasażerów jest zaskoczona że to tylko 90KM. Jest dość pakowny, zeszłego weekendy wiozłem 2 duże fotele domowe i jeszcze dzieciak na przednim siedzonku się zmieścił.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w starych autach niby jest mniej mocy, ale czuć lepiej kazdy KM. W nowszych niby mocy jest więcej, ale jest ona gdzieś wysoko, gdzie przeważnie wskazówka ine dociera. Latam obecnie fabią 2 1.6tdi na CR, 105KM, wcześniej była fabia 1 1.9tdi 100KM i tam czuć było tą moc, a ta nowa jedzie podobnie jak benzyna, trzeba biegi zmieniać, ponizej 90km/h nie ma kompletnie jazdy na 5tce, ale za to przy 140km/h na 5tce jest 2400rpm i zupelna cisza, spalanie przy ciezkiej nodze wychodzi ponizej 5l, maskara, pewnie z klimą przekroczy 5, ale 1.9 palila mi czasem i 6.5l z klimą.

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie lepiej odpuścić sobie warianty komfortowe.

 

Proponuję Astrę F kombi z silnikiem 1.4 lub 1.6 8v lub 1.7D. Nie będzie szybki, nie będzie piękny, ale każda naprawa zamyka się 200pln.

Mój sedan ma 13 lat i jest prawie w ogóle bez rdzy (wersja classic, czyli produkowana w Polsce)

 

M.

 

Potwierdzam, sam miałem Asterixa z 92 r. i sprzedałem w tym roku, bo przebieg rzędu 360 tys mnie przerażał. Zasadniczo Opel ma dobre silniki 8v a w zasadzie miał:))

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 litrów ON, więc więcej niż audi o około 2 litry

Chyba nie wierzysz ze Ci audi spali 5 srednio? Bez przesady, w trasie owszem, ale w zimie w miescie smialo mozesz zalozyc 7.5-9

Srednio w skali roku pewnie wyjdzie jakies 6-6.5, czyli porownywalnie z 2.0LPG (12l srednio mozna przyjac)

 

Co do rdzy, jesli podwozie w miare zdrowe to ja bym sie nie przejmowal, fury za 5 kola i tak na konkurs nie wystawisz. Nie sadze tez zebys sie tym wozil dluzej jak 3 lata wiec w czym problem?

 

A4 vs 80 - chociazby drogie, delikatne wielowahaczowe zawieszenie w tym pierwszym. Ogolnie drozszy w utrzymaniu

Edytowane przez gru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja najgorsza na podłodze resztę idzie ogarnąć. Teraz używam mondeo w kombi jako woła roboczego, korozja łąpie tylko nadkola i przód maski. Podłoga zdrowa że hej, sprawdzali przy okazji montażu haka. Zrobiłem nim ok 70 tys km i nie dołożyłem zbyt wiele (tłumik środkowy i łożysko w kole). Nadkola zrobie sobie zwykłym zestawem naprawczym z żywicy i będzie grało. A autko wygodne, bardzo pakowne i dobrze wyposażone (2 poduchy, abs, klima, nawet czujniki cofania mam zamontowane). Koszt zakupu MK I to ok 2 tys, za dwójkę ok 4-5 z LPG.

 

NIe eliminuj samochodu ze względu na korozję bo wiekowe auta miały już przygody zapewne i gnić będą tak samo.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kupiłem - http://otomoto.pl/fo...-C23293918.html

Ford Focus, lekko zmęczony wizualnie, ale wszystko do ogarnięcia. Przynajmniej nie picowany, i w dużo lepszym stanie niż 7 aut które przed nim oglądałem...

Zagazuje się go, dorzuci hak, wizualnie podreperuje i będzie maszynka na kilka lat:)

No i cena okazyjna, najtańsze na allegro są po 6k, sprowadzone i nieopłacone, i do tego sam picowane na szybko...

(przykład : http://otomoto.pl/ford-focus-focus-1-8-ghia-z-niemiec-C23780561.html skoro bezwypadkowy to ciekawe dlaczego chłodnica od klima cała pogięta, a samochód cały malowany? DO tego handlarz z tekstem: "Po co pan przyjeżdżał z miernikiem lakieru, czego się pan spodziewa po 14 letnim aucie?") Naprawdę si e nie spodziewałem że ludzie są tak bezczelni.

 

No ale grunt że w końcu coś upolowałem!:)

Edytowane przez bart3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja bym omijal szroki lukiem ople i fordy , szmelcwiochvagen gollf 3 w ocynku ?? to chyba zarty ...toc to gnije na rowno z oplem i fordem

 

kolega mial bume 3 - 2.4 TD - fajnie jedzie bardzo chawalil trakcje auta , spalanie duze , blacha srednio na jeza , sprzedal bo pompa wtryskowa dogorywala

 

audi zajebiste - ale nie za ta kase...

 

volvo v40 nie drogie i proste w naprawie , blacha dosc dobra - silniki diesla pozyczyli z renault - zwykly pospolity klekot :)

 

 

i no wlasnie nikt nie wspomina o francuzie , osobiscie mam juz drugą france i kolejny tez bedzie zabojad . Tanie , proste i trwale , blacha ocynk , czesci tanie . Za taka kase masz ladnego peugeot 306...

 

bart3q teraz w nocy bedziesz slyszal ciche chrup chrup - to rdza po kawaleczku zjada twojego forda :D

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...