Skocz do zawartości

Pt Cruiser


arkad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

po długim namyśle postanowiłem kupić pt cruisera najlepiej 2l benzynę, do wydania mam ok.15tys. zł. Może na forum znajdą użytkownicy tego auta, którzy podzielą się wrażeniami z użytkowania auta, i na co zwrócić uwagę przy kupnie?

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam Pitiego przez chwilę i powiem tak: *sporo pali * mały skręt ma ( zawracanie na 3- on robi na 6 :wink: )* zaje*iscie trzyma się w zakrętach- jedzie jak po torach* ogólnie autko przyjemne ale zależy dla kogo..w sumie nie dla mnie –ja wole większe i z pazurem...aha ja miałam 2.4L..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bardzo wielu współczesnych autach trzeba wyciągnąć lub znacznie opuścić silnik aby wymienić rozrząd ,ale przecież nie robi się tego co miesiąc -skręt mały ale przeszkadza tylko na początku ,czarny ładny tylko mało praktyczny -ciągle brudny - spala mi 9 l gazu w trasie ok 8 (sekwencyjna instalacja ) a o waryjności to tylko z internetu coś wiem ale jeśli nawet się zepsuje to jest na tyle prosty że każdy sobie z nim poradzi nie to co nowe tdi,tdci ,tsi itp ,mały bagażnik ale wiedziałem co kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad tym,http://otomoto.pl/ch...-C23918859.html, zauważylem, że nie ma znaczków na drzwiach, może też cos zauważysz. Na co szczególnie zwórcić uwagę przy kupnie?

naprawdę będzie ciężko tak Ci doradzić ,ja wziołem czujnik grubości lakieru i wyszło że przedni błotnik mógł być malowany i moze drzwi (ale dobrze ) i co z tego ,ogólnie autko było ok ,cena też (teraz są jeszcze tańsze) jeżeli brak znaczka ,ryska na czymś lub brudny bagaznik miały by decydować o zakupie to pozostał by mi tylko salon -ja dostałem fakture zakupu z salonu na 119 000 +plus instalacja za ok 4000 a kupiłem "ciut" taniej

 

tego z linka bym na twoim miejscu pooglądał

Edytowane przez cyfral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę będzie ciężko tak Ci doradzić ,ja wziołem czujnik grubości lakieru i wyszło że przedni błotnik mógł być malowany i moze drzwi (ale dobrze ) i co z tego ,ogólnie autko było ok ,cena też (teraz są jeszcze tańsze) jeżeli brak znaczka ,ryska na czymś lub brudny bagaznik miały by decydować o zakupie to pozostał by mi tylko salon -ja dostałem fakture zakupu z salonu na 119 000 +plus instalacja za ok 4000 a kupiłem "ciut" taniej

 

tego z linka bym na twoim miejscu pooglądał

 

Odnośnie mierników lakieru z alledrogo w cenach od 100 - 400 zł, nie należy się sugerować ich pomiarami.

Te czujniki to pic na wodę, strasznie przekłamują. Przekonałem się, jak pojechałem do ASO i zmierzyli czujnikiem specjalistycznym (kosztuje 1500 zł wzwyż) wtedy okazywało się, że auto było malowane, choć mój czujnik, absolutnie tego nie wskazywał.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mierników lakieru z alledrogo w cenach od 100 - 400 zł, nie należy się sugerować ich pomiarami.

Te czujniki to pic na wodę, strasznie przekłamują. Przekonałem się, jak pojechałem do ASO i zmierzyli czujnikiem specjalistycznym (kosztuje 1500 zł wzwyż) wtedy okazywało się, że auto było malowane, choć mój czujnik, absolutnie tego nie wskazywał.

Trochę pierdoły opowiadasz. Miałem kilka mierników i jak do tej pory na żadnym sie nie zawiodłem. Rzecz jasna, że nie były najtańsze i chińskie. Po pierwsze wazna jest kalibracja a po drugie umiejętność pomiaru i trochę wiadomości i doświadczenia w pomiarach.

Cyfral ma rację co do malowanych elementów. Drobne naprawy lakiernicze nie dyskwalifikują auta przed zakupem. Co innego strucel z pogiętymi podłużnicami a co innego pomalowane drzwi po wgniotce.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta racja. Jak auto jest dobrze zrobione, elementy dobrze spasowane, podluznice zdrowe i nic nie rdzewieje to co sie czepiac...

 

Ja mam zwykly magnetyczny czujnik i sluzy mi tylko do sprawdzenia czy szpachla byla, a wiekszosc naszych aut niestety ja ma. Obstukam z kazdej strony i widac. Jak jeden element malowany, to zazwyczaj widac po odcieniu. A jak nie widac to po co sie czepiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...