Skocz do zawartości

Moja laleczka-Yamaha R6;)


TybuR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako,że dołączyłem dzisiaj do forum to przedstawie teraz swoją laleczke którą śmigam od zeszłego sezonu;) Jest to Yamaha R6 rocznik 2005, pierwsza rejestracja w 2006. Gdy ją zakupiłem miała przejechane 22 tys km, na tą chwilę przebieg wynosi 26 tys ale będzie rósł bo nie zamierzam narazie się z nią rozstawać :biggrin:W zeszłym sezonie wymienione zostały oponki, olej z filtrem i płyn chłodniczy. Teraz na ten sezon olej i filtr też został wymieniony a także sprawdzone zostały luzy zaworowe, nie trzeba było nic poprawiać. Poniżej kilka zdjęć mojej lali ;)

post-61286-0-35190500-1334697229_thumb.jpg

post-61286-0-82386700-1334697269_thumb.jpg

post-61286-0-45469900-1334697297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super sprzęcior ale zmień ten wydech na jakiś krótki, np Viper bo ta armata psuje cały wizerunek motocykla. Stalowy oplot widze, ładnie. Ja bym dodał jeszcze krótkie sportowe czarne klamki i manetki harrisa "R6" srebno niebieskie lub czarno niebieskie jak są takowe :D

 

Szerokości kolego :flesje:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki :) mam to wszystko w planach.. w pierwszej kolejności tłumik (podoba mi sie Akrapovic ten złoty), potem krótkie klamki (myślałem nad niebieskimi) i crash pady...manetki mi sie podobają te co są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i manetki harrisa "R6" srebno niebieskie lub czarno niebieskie jak są takowe

 

Zdecydowanie bym założył jakies harrisy czy inne allegrolooki.

Wtedy będzie bardziej sportowo.

 

i manetki harrisa "R6" srebno niebieskie lub czarno niebieskie jak są takowe

 

Zdecydowanie bym założył jakies harrisy czy inne allegrolooki.

Wtedy będzie bardziej sportowo.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie wymieniaj, masz ładną japonię w oryginale i tak zostaw (no chyba, ze tłumik). Jak masz kasę do wydania to potrenuj na torze zamiast kupowania dodatków, bo widać że sztuka nie jeździła zgodnie z przeznaczeniem.

Sprzęt bardzo ładny, ten model ma już to co trzeba - widelec usd, radialne zaciski no i pompę Brembo :) , chciałbym się takim powściekać :) .

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...