Skocz do zawartości

Pseudo mechanik? zmiana korbowodu?


lisek508
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W serwisie wymiana korby = demontaz silnika, a to wg.cennika kosztuje ponad 1000zl. Za 50 zeta to na prawde tani ten mechanik.

 

 

Pan Piotr piszac 'pass' pewnie mial na mysli ze fajnie katujesz silnik z podejrzeniem trefnej korby. Na pewno mu pomagasz dotrzec sie,.

 

 

Wez kawal rury od siodelka roweru i przykladaj do roznych miejsc silnika i nasluchuj z drugiego konca. Dzwiek sie spoteguje przez rure.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to dziwne wydaje silnik niby był rozłożony ale mechanik wkładający jakąś używaną korbę z innym oznaczeniem? No dziwne strach jeździć :/ ale przejechałem już 200km i ciągle puka tak samo

Edytowane przez lisek508

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to dziwne wydaje silnik niby był rozłożony ale mechanik wkładający jakąś używaną korbę z innym oznaczeniem? No dziwne strach jeździć :/ ale przejechałem już 200km i ciągle puka tak samo

 

Nie czytasz odpowiedzi lub nie rozumiesz tekstów pisanych-

"Litera na stopie korbowodu jest oznaczeniem matrycy na której została odkuta."

Korbowód ma oznaczenie typu silnika w innym miejscu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek, komplet panewek w stanach kosztuje ~16USD bez kosztów wysyłki i innych . Ale wałów w japońcach się nie naprawia , można co najwyżej dokupic panewki na odpowiedni wymiar do SPRAWNEGO wału .Wał po stukającej panewce nadaje się jedynie do dalszego stukania .

A teraz pytanie , co właściwie zrobił twój mechanik ?

Literka taka czy siaka na stopie korbowodu , jeżeli koledzy wyżej wiedzą co piszą , nie ma tu znaczenia .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam pojęcia co on tam narobił :/ nie wiem po co on to rozbierał skoro wcześniej wszystko grało normalnie aaa no i zrobiłem tak że posłuchałem tą rurą i te dźwięki z okolic łańcucha przy napinaczu i wyżej tam gdzie zmieniona korba nic nie stuka sam nie wiem co to jest wiem tylko że ostatni raz byłem u takiego ,,mechaniora"

Edytowane przez lisek508

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie stuka to po co panikowac. Jezdzij zamiast grzebac, jesli ma sie zesrac to i tak sie zesra i nic nie poradzisz. Poczekaj kilka dni i wypytaj mechanika, jesli sciemnia to pewnie pogubi sie w zeznaniach.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek , daj namiary na swojego dilera :D

 

Lataj , a jak się dzięcioł odezwie to już z góry daje Ci poradę - kup cały piec.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...