Skocz do zawartości

Zdjęcia motocyklistów


Law_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Studiuje w Warszawskiej Szkole Reklamy na kierunku fotografia.

Na przedmiocie 'pracownia fotograficzna: portret' mamy za zadanie przygotować sesję fotograficzną jakiejś grupy ludzi, których coś łączy. Wykonana praca ma mieć taki charakter:

http://graphics8.nyt...vedon_group.jpg

 

Z racji tego że sam jestem motocyklistą to pomyślałem że to ciekawy pomysł i raczej nie powtórzy się - przynajmniej nie na tej uczelni ;) Chciałbym przedstawić motocyklistów w strojach, w których poruszają się na codzień na swoich maszynach.

Poniżej jest link do mojej małej galerii gdzie znajdują sie między innymi dwa zdjęcia z zaliczenia u tego wykładowcy w poprzednim semestrze (taniec).

http://mp.flog.pl/

 

Sesja odbyłaby się 11/04/2012 około godziny 18:00 w studiu wspomnianej wcześniej szkoły przy ul. Szolc Rogodzińskiego 3

Do sesji potrzebnych 5 osób :)

Budżet ograniczony do pamiątkowego zdjecia przekazanego po obrobieniu zdjeć + dla chętnych zdjęcia na płycie :)

W razie pytań chętnie odpowiem.

Edytowane przez Law_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Hondą Shadow. Chcesz się przekonać, to wpadaj na Szolc-Rogozińskiego :)

 

A to współczuję, jeździłem trochę maruderem i nie wygodne te czopki. Niestety pracuję do 19-ej.

 

Chyba że podjadę żeby zobaczyć jak dosiadasz swego rumaka i odjeżdzasz w siną dal :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...