Skocz do zawartości

Moja Kawka zx6r '98r


pdasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to jest fabryczny tłumik

Tak jest to fabryczny. tłumik. Gdzieś mi się obiło o uszy jakieś modyfikacje ori tłumika, wybebeszanie czy skracanie, ale po tej operacji trzeba regulować gaźniki także odpuszczam sobie.

piekna kawka! szerokości ;)

Dzięki! czym dłużej ją mam tym mi się bardziej podoba :)

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że wymiana samej końcówki lub wybebeszenie nie wymaga regulacji... Znajomy ma taką samą kawe, z takim samym tłumikiem, tylko, że wybebeszonym i powiem Ci, że to najlepszy dźwięk jaki słyszalem :) Przelot chyba z 70mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że wymiana samej końcówki lub wybebeszenie nie wymaga regulacji... Znajomy ma taką samą kawe, z takim samym tłumikiem, tylko, że wybebeszonym i powiem Ci, że to najlepszy dźwięk jaki słyszalem :) Przelot chyba z 70mm :D

 

A Ty wiesz w ogóle jak wygląda fabryczny tłumik od środka? Może zacznij od tego.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego kontynuował żeby nie robić offtopu ale wedle mojej wiedzy to nie jest tylko "odrobina chęci", chyba że tłumiki kawasaki są zrobione inaczej. W typowym tłumiku są przegrody i nie da się tak po prostu zrobić przelotu bez wybebeszenia wszystkiego, wspawania do środka rury z blachy perforowanej i wypełnienia wolnej przestrzeni wełną stalową.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i doszły nowe zakupy:

Kurtka Arlen ness, spodnie tak samo, do tego szelki ;p

Kask AGV,

Rękawice Buse z protektorami na kostki itp.

Rękawice RST (kupione razem z kombiakiem - na sprzedaż)

Zostały buciki do kupienia, póki Probiker Traveler ale już na dotarciu są he

 

Niestety nie pod kolor, aczkolwiek już myślę co tu zrobić z moto żeby to troszkę podpasowało he, no ale jak się nie kupuje nowego to wyboru nie ma, a tu cały komplet za niezłą kaskę wyrwany także jest ok.

 

Miała być skóra ale... w tekstylnym chłodniej, a protektory naprawdę galante zarówno w kurtce jak i spodniach. Jedyne co mnie wkurza to ślizganie się po kanapie i kolanami gorzej bak dociskać w razie hamowania itp...

 

a tu fota:

kombiak.jpg

 

Moto się może przemaluje po sezonie hehe

 

A motocykl nabija powoli cały czas kilometry (niestety praca trochę to utrudnia) ale w tym sezonie "pykło" już 2500 km także nie jest źle

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...