Skocz do zawartości

Nie odpalana kawa ;/


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kupiłem kawasaki zxr 400 motocykl był w bardzo dobrym stanie i w świetnej kondycji,wszystko było pięknie ładnie dopóki musiałem wyjechać na jakiś czas za granice,przed wyjazdem wymieniane były w nim filtry i płyny wróciłem normalnie na kołach do garażu i odstawiłem nie spuszczałem żadnych płynów no i później wyjechałem :blush: minęły ponad 2 lata motocykl stoi jak stał nieruszany nie odpalany dodam ze garaż jest ogrzewany,zwracam się do was z takim pytaniem co muszę na dzieńdobry przy nim zrobić po tak długim czasie nie odpalania go nie mam zielonego pojęcia o motocyklach więc proszę o pomocccccc!!!!! :blush: :blush: :blush: z góry bardzo dziękuję za rydy :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za pomoc!!! :biggrin: :biggrin: ,ja go nie odpalałem jeszcze bo się boje ze jak odpale odrazu po tak długim czasie to jeszcze gorzej cos popsuje :blush: zrobię tak jak mi napisaliście tylko muszę znaleźć jakiegoś dobrego zaufanego mechanika co mi w tym pomoże a nie zrobi na kase i jeszcze coś schrzani czy części podmieni na podróbki :huh: zobaczymy co z tego wyjdzie :) jeszcze raz dzięki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kebabowy , nie schizuj . 2 lata to nie 20 lat . Naładuj aku i odpal , przed kręceniem użyj pozycji "pri" w kraniku , jezeli odpali to przstaw kranik w normalne połozenie.

Módl się o to żeby ci gumowe elementy w układzie paliwowym nie poleciały , ale to wyjdzie w praniu , po odpaleniu .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kebabowy - wymien olej, wache i przekrecajac kluczyk poczekaj az pompa paliwa przestanie pracowac. Dla pewnosci jeszcze raz przekrec kluczyk i odpal. Jak odpali to spoko - przydaloby sie wyregulowac zawory, bo w tym sprzecie byly robione prawie z gliny, a jak nie odpali to wypadaloby wyczyscic gazniki. Ale raczej odpali.

 

Jakbys potrzebowal serwisu to daj znac na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za te rady :wink: , przetransportowałem moją kawe do mechanika poleconego od kolegi niby :dry: naładował akumulator przekręcił stacyjke i motocykl normalnie próbuje odpalić chechła chechła ale nic :blink: dzwoniłem dzis do niego to mówi ze prubuje sie dowiedziec jaka jest przyczyna mam nadzieje ze ogarnie temat i nic gorzej nie popsuje :ohmy: jak coś się dowiem co wykombinowal czy odpalił to napisze jaka byla przyczyna :huh: jeszcze raz dzięki za pomoc :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po wymianie plynow sprzed dwoch lat? I tak trzeba je znowu wymienic...

Jakbym dostal go na warsztat to i tak na dzien dobry w gre wchodzi wymiana oleju + filtr i plyny hamulcowe przynajmniej + czyszczenie gaznikow i regulacja jak stal dlugo. To jest minimum do odpalenia i normalnego uzytkowania.

Zacznie jezdzic to poleca pewnie tez uszczelniacze, ale to potem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i motocykl odpalił :biggrin: mechanik rozebrał go i nie dochodzi paliwo do pompy zrobił prowizorkę z pompy innej i normalnie odpalił i chodził poczyścił gaźnik wymienił filtry płyny świece jak wymieni pompę ,się zobaczy czy coś jeszcze :)jeszcze zostały te zawory do wyregulowania na pewno :rolleyes: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...