Skocz do zawartości

200 km/h koło szkoły... Ktoś z was ? :)


Kameel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie stało przecie.

 

Ciekawe co bys powiedzial gdyby strzelil Twoja mlodsza siostre ktorej mozg rozprysnol by sie po calej szerokosci drogi ( tylko nie mow, ze mlodszej siostry niemasz )

 

 

Ku*wa co wy pierdolicie, owszem popieram zapierdalanie, pałowanie na gumie w ruchu miejskim. Ale nie obok szkoły, zapewne jakby zaj**ał w jakieś dziecko, które by wybiegło na ulicę z ciekawości, to nie byli byście tak wyluzowani.

A teksty pod adresem gościa byłby niecenzuralne, ku*wa co za hipokryzja.

 

A tu Cie popre !

 

O ile dynda mi gdy ktos przycisnie w terenie niezabudowanym o tyle w terenie zabudowanym zero litosci.

 

:crossy:

 

Z drugiej strony jednak to przeginka z tą karą 5000zł. Zresztą wątpię, żeby się udało wyegzekwować.

 

Dlaczego ?

 

We Wloszech zabrali by maszyne, dowalili kare, i w pierdlu tez by pare godzin jeszcze spedzil, o Szwajcari wogole nie wspomne ( ostatnia kara to z tego co pamietam 2 milionow CHF ),

 

w Norwegi bylo by ciekawiej, zereszta nie tylko. Ciekjawe dlaczego w Skandynawi ludzie jezdza tak jak przewiduja przepisy a na ich poludniu to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoradar z człuchowa powoli zaczynam watpic czy jest jakis pojazd co tam jechał i nie mial foty w firmie mam na ścianie duza mape Polski i na jej brzegu wieszamy fotki :) taka nasza ściana płaczu i tak ja mam VTXem fote przy predkosci 64 km trzy busy mają 61,62,64 km :banghead: nie ukrywam ze dziwnie to wyglada .

Co do goscia na moto to kretyn co do "życzliwych" ludków nie mam zdania . Osobiscie nie mam litosci do pijacych i siadajacych za kierownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Norwegi bylo by ciekawiej, zereszta nie tylko. Ciekjawe dlaczego w Skandynawi ludzie jezdza tak jak przewiduja przepisy a na ich poludniu to.

 

Może dlatego, że w Norwegii przejazd 100 km między dwoma miastami zajmuje godzinę jadąc zgodnie z przepisami, a w Polsce 2 godziny przy jeździe dwukrotnie szybszej, niż pozwalają znaki.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko podobno żyjemy w państwie prawa, a nie samowolki i procesów pokazowych. Codziennie tysiące ludzi łamie przepisy. Poza tym niby jak można udowodnić kolesiowi, że to on? Ktoś napisze, że to na przykład byłem ja, bo mam R1 i podobną kurtkę i mam być za to sądzony? Jakaś kpina po prostu. Za zdjęciu widać motocykl bez tablicy i nic poza tym. No litości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć został odnaleziony na facebuniu.

link:http://trojmiasto.ga...internauci.html

 

No to czytam... :rolleyes:

"Dzięki temu straż gminna jest już niemal pewna, że wskazany mężczyzna jest poszukiwanym przez nich piratem. Funkcjonariusze potwierdzili w Centralnej Ewidencji Pojazdów że ta osoba ma motocykl. Zgadzała się również marka i model"

 

ho ho ho ! Dowody po ch... fest ! Zgadza się że ta osoba ma motocykl - że marka i model się zgadza ! fiu fiu ... to rozumiem że sąd od reki wykluczy z podejrzenia te kilka tysięcy posiadaczy "marki i modelu" ... nie wspominając o posiadaczach "marki i modelu" z UE, bo z tego co powszechnie wiadomo granice przejeżdża się ostatnio dość często ... Ciekawe jak wyglądały poszukiwania ? Pewnie na zasadzie - "kto ma najbliżej taką "markę i model" ;) Straże gminne znane są przecież ze stanowczości swoich osądów i są w tym często błyskotliwsze od Rutkowskiego :D

Może dlatego, że w Norwegii przejazd 100 km między dwoma miastami zajmuje godzinę jadąc zgodnie z przepisami, a w Polsce 2 godziny przy jeździe dwukrotnie szybszej, niż pozwalają znaki.

 

Kurde Sherman, nie napić się z tobą to grzech :D Ale może też dlatego, że w Polsze i tak wszyscy wiedzą że ci co radary stawiają w dupie mają bezpieczeństwo ... a chodzi tylko o napychanie kabzy lokalnych samorządów z mandatów ... A ściema zawsze będzie olana ...

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...