Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że można kupić taki materiał w internecie, jeszcze krawcowej nie pytaliśmy, ale będzie trzeba obszyć spodnie, aby móc je wykorzystać na motocykl:

 

http://allegro.pl/tkanina-aramidowa-kevlar-kewlar-aramid-i2189155451.html

Czy to w aukcji jest taką samą tkaniną jaką używają w ciuchach Mottowear na przykład?

Czy krawcowa to wszyje jak każdy inny materiał?

Proszę o podzielenie się doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia w rozmowie z krawcową nt. cięcia ;) to cholerstwo błyskawicznie tępi każde nożyczki, i wcale nie jest łatwe do przykrojenia (zwłaszcza dokładnego). jak z szyciem już nie wiem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytata z aukcji "Na niniejszej aukcji wystawiany jest kawałek o szerokości 94cm i nie ma możliwości ucięcia mniejszego kawałka z powodu dużej trudności w cięciu tej tkaniny."

 

Pomysł fajny i sam o tym myślałem tylko ciekawe jak to ię ściera przy szlifie i oczywiście jak to pociąć, kolejne pytanie czy jajek sobie nie poopcierasz i dodatkowo nie będzie trzeba podszyć bawełną, ato już chyba traci sens. Ja ostatnio doszedłem do wniosku iż kupię spodnie pasujące do kurtki a narazie ochraniacze na zwykłe dżinsy i w drogę...............

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciolem kevlaru wiec sie nie wypowiem. Co do samego szycia, to niema najmniejszego problemu, szyje sie jak kazdy inny material. Kazda wiec srednio utalentowana krawcowa powinna dac rade. Jezeli juz dajesz szyc, to nie zapomnij o przyzwoitych kieszeniach na dobre protektory kolan i bioder.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...