Skocz do zawartości

Jaki producent robi dobre pompy wody


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim seacie cordobie 1.4 16v na liczniku pojawiło sie 180tys. km. Czas wiec raczej aby wymienić napęd rozrządu razem z pompą wody. Podczas poprzedniej wymiany przy 90tys.km pompa nie była wynieniana wiec teraz chyba warto to zrobić, żeby sie nie rozleciała i łożysko sie nie zatarło. Komplet rozrządu kupuję firmy INA. Jakiej firmy kupić pompę żeby od razu nie rozpadła sie po montażu i posłużyła długi czas?

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda pompa da radę pod warunkiem że nie będzie chińska.Polecam Metelli,Ruville,Dolz,SKF czy też KW.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno w Golfie 3 TDI zmieniłem na Metelli. Porównałem organoleptycznie z SKF który gorzej się kręcił, nie tak płynnie jak Metelli. Poprzednia była jakaś chińska, wytrzymała rok i łożysko wyszło bokiem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś sklep internetowy gdzie kupię kompletny rozrząd z pompą w najbardziej korzystnej cenie? Słyszałem, że popmy Dolz są kiepskie, wstepnie skłaniam sie do zestawu rozrządu z pompą Ruville. Z tym, że Ruville z tego co wiem sama nie produkuje sama niczego tylko wkłada do swoich opakowan produkty innych producentów.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...