Skocz do zawartości

Kurtka czy kask ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W żadnym z tych wypadków a także wcześniejszych mniejszych upadków kask nie odegrał żadnej roli  8O , natomiast kurtka  :buttrock:  jak nabardziej, następnie rękawice i w trzeciej kolejności spodnie z protektorami. Na kaskach nawet ryski nie było.

No wiesz zbycho ale tez nie mozna patrzec w ten sposob, rownie dobrze mogles (tfu tfu, odpukac) wypadki w ktorych bez odpowiedniech kasku bylo by krucho, wszystko zalezy od danej sytuacji. Ja nadal za kaskiem jestem, ale to twoj wybor m16 :D))

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no co Wy go tak nasciskacie...?

niech wybierze co chce...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

na fajne kurtki to dziewczyny lecą.....

a jak leca to przecież kask cza zdjąć

czyli kurtka ważniejsza

kurtke można pościelić nałące a na kurtce dziewczynę

a fajny kask szkoda pod du*ę klaść

.

.

No ale jak już mówiłem niech sam wybierze to co mu się podba...

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchetniej to bym poszedl do roboty i kupil sobie obie rzeczy na raz (i chyba tak zrobie :buttrock: ) Tylko gdzie znalesc robote gdzie da sie zarobic jakies 300 -500 zl w krotkim czasie :|

 

A uzywa ktos z was jezdzil moze w takiej "podstawowej" (czyt. najtansej ;-) ) kurtce ?? A mzoe ktos mial (tfu tfu) szlifa w takim czyms ? jak sie sprawdzilo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Bierz kurtke!

Ja juz dawno "ubrany" smigam :D

Zobacz na date postu :mrgreen:

Mam juz kurtke texa z full protektorami i podpinka.

Kurtke skore do lansowania po miescie :P

Portki skore

Kask caberga XILIXa (szczeka) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...