Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, luźny wątek spotkaniowo-imprezowy


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko do przemyślenia :)

 

Może wcześniej będzie okazja do spotkania, w dniach 14/15.04 mamy tradycyjne rozpoczęcie sezonu na JG w Częstochowie. Jak do tej pory udało się być na wszystkich, aczkolwiek znaleźć się w takiej ilości motocyklistów nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w dniach 14/15.04 mamy tradycyjne rozpoczęcie sezonu na JG w Częstochowie. ... aczkolwiek znaleźć się w takiej ilości motocyklistów nie jest łatwo.

 

Jak pogoda i praca pozwoli, to masz pierwszego chętnego, jeszcze nigdy nie byłem na JG podczas rozpoczęcia sezonu, zawsze zaliczałem tzw. Piaseczno.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie się spotkać w niedzielę. Chyba, że ktoś określi punkt zborny?

Zresztą po ostatnim spotkaniu i wypowiedziach politycznych przez księdza prowadzącego, mam już swoje zdanie. Idea bardzo wspaniała, ale tylko to. Dość Smoleńska. To moja subiektywna opinia.

Jeżeli będziecie od soboty to mogę wpaść się przywitać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jeżeli chodzi o spotkanie na JG to oczywiście masz rację. W ostatnich dwóch latach coś organizatorom się pomieszało. W ub. roku agitacja polityczna i słowa wypowiadane przez zaproszone osoby były nie trafione. Wiem że niezadowolenie z wypowiadanych słów dotarło do organizatorów i ponoć w tym roku mają wrócić do mszy dot. motocyklistów, ale czas pokaże. Na pierwszym spotkaniu było ok. 500 motocykli, a w roku 2011 było ponad 50 000, więc kąsek dla agitatorów smakowity. Sam doskonale widzę jakie zmiany nastąpiły w tych latach bo powoli robi się jarmark łącznie ze spożywaniem alkoholu na Błoniach. Obiecałem sobie, że pojadę w roku 2012 i jeżeli nie będzie powrotu do korzeni, to będzie mój ostatni tam przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajnie macie, ale ja też mam blisko do was i wy do mnie :)

 

A zaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzz będzie A U T O S T R A D A :)

I będzie jeszcze szybciej :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powitań.

Czy my już nie widzieliśmy się pod koniec sezony na Placu Unii Lubelskiej i nie pomykasz Wilanowską do dołu?

 

Garażuję w Michałowicach, Wilanowska to zdecydowanie nie moje rejony. Raczej to musiał być ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garażuję w Michałowicach, Wilanowska to zdecydowanie nie moje rejony. Raczej to musiał być ktoś inny.

 

Jeżdżę tamtędy do Teściów i na działkę :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Dobieszków (sobota/niedziela). Bliżej terminu potwierdzę na 100 procent swoja obecność.

 

Dla mnie Dobieszków jest OK, ale jeżeli większość braci postanowi inaczej to dostosuję się do miejsca.

Krytyczna sprawa to termin - w moim przypadku odpadają: 4-5 maja, 12-13 maja, 18-19 maja.

Więc może 28-29 kwietnia albo 26-27 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garażuję w Michałowicach, Wilanowska to zdecydowanie nie moje rejony. Raczej to musiał być ktoś inny.

dlatego pisałem witam sąsiada mieszkam na ochocie a w prószkowie garażuje swoje maszyny

chyba na jesieni Ciebie widziałem -może

 

szukam dobrego i niedrogiego kowala artystycznego może ktoś z Was zna

potrzebuje dorobic bagażniki na kufry boczne według wzoru jaki mam na centralnym kufrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu prędzej przyda się fachowiec od balustrad i innych gadżetów z nierdzewki niż kowal artystyczny.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie odpalaj moto w takich warunkach.Aku pod prostownik i cierpliwie czekaj do wiosny.

Jak można czekać na wiosnę? Dzisiaj jest koło -4. Jak byłaby droga czarna to mogę jeździć. Wczoraj chciałem olej i płyn wymienić. Zapalić trzeba, bo olej się musi zagrzać i trzeba z garażu do garażu przelecieć. W następnym tyg ma być na plus to już z czystym sumieniem. Mój kolega mówi, że nie złej pogody. Kwestia dobrego ubrania. Pzdr.

Tak na marginesie Piter, to mam ziomka z Prudnika. Michał( młody), lata na Intruzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...