Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, luźny wątek spotkaniowo-imprezowy


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo pomyślałem ;)

Jak będę wymieniał, to może też tak spróbuję zrobić, chociaż nigdy mnie to nie pociągało...

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Właściwie to wolę być trochę spięty niż popuścić lejce, strach jest dobrym doradcą :biggrin:"

 

Tu masz racje, ale.........i tak po pierwszym tysiacu km stwierdzisz, ze nie potrzebne to było :), ten pot ciknacy po plecach.

Edytowane przez Jacek6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, nie byłem. Przygotowałem się w sobotę. Wszystko wygłaskałem i dupa. Rano mokra droga.

Nie ma tego złego, bo całe szczęście, że udało mi się polatać w sobotę. Chciałem wyskoczyć w niedzielę, ale wiało i bałem się wywrotki.

Co do jazdy ventką to jak zasiadam to mnie w dołku kłuje. Takie wrażenie przez 10-15 min. Chyba ze strachu?

Cały czas się obawiam, czy dobry wybór?

Jak kupiłem vz 800 to każde skrzyżowanie na którym miałem ustąp to dla mnie był zawsze stop. Nie potrafiłem wjechać z jakąś prędkością do tego odchyloną głową. Później to minęło i człowiek wlatywał jak chciał.

Teraz mam tak z vętką. Myślę, że to przejściowe. Kilka tras i pójdzie z góry.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motobajzlu byłem samochodem, nigdy tam nie byłem motocyklem. Nie chce kupić swojego w czesciach na kolejnym motobazarze (ryzyko kradziezy, brak AC). Maszty zawsze są, ok 60-70 zł, flagi też, ale nie znam ceny. Do Łodzi trzeba sie wybrać, tamten bazar podobno jest ogromny (Wrocław x 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapraszam do Łodzi na moto weteran bazar. Nie ujmując innym tego typu bazarom w Łodzi jest rzeczywiście największy. Najbliższy w maju potem lipiec i wrzesień. Jak będą chętni na przyjazd motorami to nie ma problemu. Moto zostawimy u mnie w garażu a na bazar pojedziemy moją puszką by nie kusić losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godna przemyślenia propozycja Korsarz :) A jaki jest w Łodzi adres tego weteran bazaru? I jaki jest dokładny termin? Maj i motor, aż mi się cieplej zrobiło :biggrin:

 

Jak to jest zrobione że po tankowaniu licznik kilometrów sam się zeruje?

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mechanika z Jeleniej Góry -salon Yamahy u Grześka Baranieckiego na Wincentego Pola,facet jest doskonały takie ma opinie, znam ludzi co tam jeżdżą, właściciela i obsługę serwisową.Mojego draga tam serwisowałem i byłem szczęśliwy.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harbuz masz rację też nie mam zaufania do mechaników natomiast trochę sie boję to sam robić a wiem że ma coś nie tak bo mi striela czasami no i trza by było wyregulować

 

do Jeleniej to z Chorzow atrochę daleko jak na regulację chyba że gość jest naprawde dobry i moż eprzy okazji gdzieś cos ciekawego w Jeleniej zobaczę

a pozatym to musze kupic oponkę tylną znowu będzie bolało szykam brigstona macie może jakieś namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Witam szanownych venturowcow.

A sprzedałem, wysłałem filtry po południu, pewnie pojutrze dostaniesz, ja niestety ze względów zdrowotnych musiałem sprzedac swoją ventke,

(zamienic na lżejszy egzemplarz) teraz z żalem oglądam ją na zdjęciach, a miałem ją wybitnie wypieszczoną i wyposażoną.

post-33270-0-47593400-1330467111.jpg

Edytowane przez ZYGID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygid miło mi że filtry trafią do mnie natomiast szkoda że musiłeś sprzedać tak fajny sprzęt niestety ma on 2 wady ciężar i brak wstecznego pamiętam moją pierwszą wyprawe zanim ją wyciągnąłm z garaży i siadłem to ją połóżyłem na ziemi na szcześci enic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Witam szanownych venturowcow.

A sprzedałem, wysłałem filtry po południu, pewnie pojutrze dostaniesz, ja niestety ze względów zdrowotnych musiałem sprzedac swoją ventke,

(zamienic na lżejszy egzemplarz) teraz z żalem oglądam ją na zdjęciach, a miałem ją wybitnie wypieszczoną i wyposażoną.

WITAJ !, KOLEGA SPRZEDAŁ, KTOŚ INNY KUPIŁ I NIEBAWEM NA FORUM SIĘ ZGADACIE.FAJNY MOTOREK,TYPOWE PRZEDŁUŻENIE MĘSKIEJ DUMY! NAZYWAM MOJĄ VENTURKĘ GODZILLĄ ,BOWIEM NA POSTOJU SPRAWIA WRAŻENIE TAKIEJ CZARNEJ MECHA.....

post-59861-0-70789300-1330458533_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...