Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, luźny wątek spotkaniowo-imprezowy


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz wiem o co chodzi z gruchą

 

Jacek dzieki za namiary napewno będę dzwonił może kiedyś jakieś spotkanie chorzów opole nawet blisko

 

Spotkanie, chetnie. Co do mechanika z Kluczborka, dobry, sam ma sprzeta z naszym silnikiem (V-max-a), co do ceny, to targuj się, na pewno ma jeszcze zimowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od czterech lat włóczę się po Bałkanach na moto z przyjaciółmi.W tym roku lecimy znowu.Za każdym razem odkrywamy te rejony na nowo.Ostatnią ciekawie opisał Prałat w cyklu art.pt.Jakieś 20 baków. http://shoeipolska.wordpress.com/?s=Jakie%C5%9B+20+bak%C3%B3w .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mamy, ale lekarz zabronił mi wzruszeń i ja nie jadę.

Przestałem jeździć na tego typu imprezy, ponieważ wychodziłem chory, a jeszcze za to musiałem zapłacić...

Czasami kończyło się to jeszcze kłótnią z żoną, bo patrzyłem bardziej na hostessę niż na motor ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Na takie imprezy to bez żony bo inaczej rozwód w tle :angry:

Wszak nasze ukochane maszyny też zostają na zewnątrz :laugh:

 

Osobiście na wystawie w Wa-wie byłem tylko raz w zeszłym roku i ze złym nastawieniem na zakupy, a to tylko wystawa jest przecież.

Wcześniej skrzywiły mnie targi w Birmingham, gdzie okupiłem się w buty, spodnie, kurtkę i inne takie za pół ceny. Mało tego motory ekspozycyjne były do kupienia za dobre pieniądze.

 

A w tle ciągle wisi temat autonomicznej strony RSV i RSTD. Od poniedziałku idę do firmowego informatyka może coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tle ciągle wisi temat autonomicznej strony RSV i RSTD. Od poniedziałku idę do firmowego informatyka może coś poradzi.

 

Nie warto się angażować. Jeszua powoli posegreguje nam te tematy. Widzicie że już rozdzielił temat spotkania.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widze że coś zagubiliśmy główny wątek - a mianowicie majowy mini zlocik (spotkanie )

może wrócimy do tematu , bo czas jak by naglił

Trzeba by coś w końcu zdecydować :) (miejsce , termin itd...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Osobiście na długi weekend majowy planuję wypad do Rygi więc wolałbym spotkać się pod koniec maja. I sądzę, że najlepiej było by gdzieś bliżej centrum Polski.

 

Co myślicie o stworzeniu mapy RS w googlach? Wstępnie sprawdzałem, trochę skomplikowane ale jest to do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z kolegą z usługi "Współrzędne" na mapach google. Po zarejestrowaniu się w google każdy z Nas byłby widoczny na mapie. Wyglądałoby to tak:

lokalizacja.jpg

z tym że ja tu akurat używam swojego prawdziwego nazwiska i imienia a można w to miejsce wpisać nick nasz forumowy, np. II Artur II oraz zamiast zdjęcia przebrzydłego ryja dać zdjęcie Naszej KRÓLEWNY :biggrin:

 

Bawię się z kolegą tą usługą od pewnego czasu. Ma ona wiele zalet (wady też, permanentna inwigilacja przez żonę), mając urządzenie przenośne typu tablet i mobilny internet śledzimy w czasie rzeczywistym swoje pozycje na mapie. Jeśli ktoś tego nie posiada może swoją pozycję wpisać ręcznie wskazując konkretne miejsce na mapie. Jest tam wiele funkcji i dużo by o tym pisać :)

Na forum wędliny domowe też jest mapa forumowiczów, wygląda tak:

mapa%20wedliny%20domowe.jpg

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...