Skocz do zawartości

R1 w poznaniu...


Gość mongothealien
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mongothealien

pamiętacie swoje wyniki w amatorach na poznańskim torze?

czy 1.48 na R1 z 2004 roku, w poznaniu, przy trzecim w życiu starcie na torze (polonia, brand, polonia) w której była zmienina jedynie uszczelka pod głowicą (na max kompresję), zębatki 15/44, owietki i inne duperele na sport plus slick'i to dobry wynik?

zawodnik jest dość spory ~ 90kilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O ile mnie pamięć nie myli, to bardzo dobry wynik, Pawelec na tegorocznej R1 w stockach robi czasy na poziomie 1,38 i ma średnią na poziomie 130 km/h na kółku.

1,48 to jakieś 3-4 sekundy gorzej niż czub najsilniejszej klasy stocksport, więc jest dobrze.

Patrząc na statystyki jest szansa objechać paru kolesi ścigających się na profesjonalnie przygotowanych motocyklach. I to nie chodzi tu nawet o klasę SS600 czy Superbike, ale nawet o stocki!

Także trzeba startować, bo są szanse na extra wyniki!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mongothealien

THX za słowa otuchy!

 

BTW: na brandzie był pierwszy (~1.51) i skopy się zdenerwowały. dali mu papier z drugim miejscem, który został ostentacyjnie podarty na ich oczach :lol:

Co do Pawelca i Szkopka - to już żyjące legendy 8)

Mają jednak solidne zaplecze by rozmieniać czterdziestki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co do Pawelca i Szkopka - to już żyjące legendy

 

Widziałeś co A.Pawelec zrobił ze Szkopkiem na pierwszym kółku pierwszej eliminacji?

 

Robiliśmy wtedy zakłady i przegrałem. Stawiałem, że będzie miał 100 m. przewagi nad Szkopkiem, a miał z 200. Jak wchodził na patelnię prawie to Szkopek był dopiiero na start/meta.

 

Andrju się marnuje w Polsce, bo nie ma z kim powalczyć. Szkoda, bo coraz starszy jest i coraz mniej może zdziałać. Nawet Yamaha Castrol Poland nie jeździ w tym roku na EWC także nie ma się z kim ścigać. Szkoda Andrzeja.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też ładnie odjechał od Szkopka bo na 20 sekund ale na pierwszej eliminacji faktycznie była wielka przewaga(Szkopek ma ciągle wiatr w oczy :buttrock: ...na pierwszej eliminacji miał niby za mało czasu na wyregulowanie zawieszenia,teraz mokry tor,jak znowu przyjedzie drugi ciekawe co tym razem będzie przyczyną :lol: )

robi czasy na poziomie 1,38 i ma średnią na poziomie 130 km/h na kółku.
Prędkość średnią ma większą coś koło 145kmh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak sie to wszystko poukłada pod koniec lipca :evil:

jedzie ktoś z was ?

chętnie napiłbym się jakiegoś piwka po wyścigu z nowymi kumplami z forum 8)

 

a gdzie moge znalezc jakis kalendarz wyscigow? nigdy nie bylem na Torze Poznan i czas w koncu zaliczyc jakas impreze

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika nie daje się kolegom

 

Przedsmak sportowych emocji miał miejsce już w sobotę, kiedy to odbył się pierwszy wyścig w klasie Honda CBR-125. Na starcie stanęło 15 zawodników, a wśród nich jedna kobieta Monika Jaworska (niezrzeszona), jak się później okazało, to ona pozostawiła w pobitym polu swoich kolegów. Monika mieszka w Krakowie i należą się jej olbrzymie brawa, ponieważ jest niepełnosprawna słuchowo zawodniczką. Jej przewaga nie była w wyścigu zdecydowana, ale jednak widoczna...

 

Czy to przypadkiem nie Ona była na naszym forum :?: Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Monika nie daje się kolegom

 

Przedsmak sportowych emocji miał miejsce już w sobotę, kiedy to odbył się pierwszy wyścig w klasie Honda CBR-125. Na starcie stanęło 15 zawodników, a wśród nich jedna kobieta Monika Jaworska (niezrzeszona), jak się później okazało, to ona pozostawiła w pobitym polu swoich kolegów. Monika mieszka w Krakowie i należą się jej olbrzymie brawa, ponieważ jest niepełnosprawna słuchowo zawodniczką. Jej przewaga nie była w wyścigu zdecydowana, ale jednak widoczna...

 

Czy to przypadkiem nie Ona była na naszym forum :?: Gratuluje

Tak to ja :). Dzięki ;).

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następna eliminacja jest 30.07/01.08

szczegóły na www.aw.poznan.pl

no nie za bardzo' date=' bo pierwsza runda jest 14-15 maja: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2005/index.htm

 

A czas jest zajebisty, ja ze swoimi 2,14 za pierwszym podejsciem moge sie schowac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następna eliminacja jest 30.07/01.08

szczegóły na www.aw.poznan.pl

no nie za bardzo' date=' bo pierwsza runda jest 14-15 maja:http://www.aw.poznan.pl/imprezy2005/index.htm[/quote']

 

bardzo bardzo zobacze jakiego sezonu to dotyczy :lol:

 

jeśli chodzi o nowy nadchodzący to masz rację

PS

jak tak dalej pójdzie to chyba będą musieli przesunąć ze względu na pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam pytanie do jezdzacych na torze we wtorki.Czy na tor wymagany jest wtedy stroj sportowy skorzany, czy wystarcza tekstylki z ochraniaczami? Bo wybralbym sie w jakis wtorek zobaczyc jak sie tam jezdzi, ale nie wiem czy mnie wpuszcza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do jezdzacych na torze we wtorki.Czy na tor wymagany jest wtedy stroj sportowy skorzany' date=' czy wystarcza tekstylki z ochraniaczami? Bo wybralbym sie w jakis wtorek zobaczyc jak sie tam jezdzi, ale nie wiem czy mnie wpuszcza :roll:[/quote']

wydaje mi się ze bez problemu wjedziesz

kiedyś widziałem kolesia w spodniach dresowych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...