Skocz do zawartości

CBR 954 - komplete przemalowanie motocykla


rexar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, porysowanego bym nie skwitowała tekstem o ulepie, sama miałam nieidealne, niepiękne moto. To zrozumiałe jest, że moto się przewraca, rysuje, pękają mu plastiki.

Ale niezrozumiałym dla mnie jest kupowanie moto, które nie zostawia wątpliwości, że to było coś więcej, niż szlif.

 

Relakz - takie ryzyko, że jak się coś publicznie pokazuje, to może się nie wszystkim spodobać i to nie tylko na zasadzie "bo tak".

Ale jasne, lepiej się w ogóle nie przyczepiać, tylko chwalić chwalić chwalić ;)

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niezrozumiałym dla mnie jest kupowanie moto, które nie zostawia wątpliwości, że to było coś więcej, niż szlif.

 

Aha, czyli jak są zmęczone owiewki ale w oryginalnym malowaniu to nie ma takiego ryzyka? Jeśli tak uważasz to zejdź na ziemię.

 

A w temacie takim jak ten, gdzie ktoś chce się pochwalić efektami swojej pracy, to lepiej nic nie pisać jeśli jest się na nie, takie moje zdanie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo - na ziemię schodzić nie muszę, bo plastik generalnie nie daje żadnej gwarancji...

Ale może masz rację, lepiej się nie wtrącać, jak się ktoś chwali, bo będzie mu pewnie przykro, a to też nie o to chodzi. Co innego, jakby temat był o ocenę moto, a nie w chwalę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biala jest ladna, ale,

 

Jezeli juz lakierujesz aerografem to napis Fireblade moim zdaniem powinien miec cos z tego fire !

 

Skrzydla Hondy, hmmmm, w tym miejscu masz kolana, wiec podczas jazdy nie bedzie ich widac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, normalnie jeżdżę z białą pokrywką, jak na tej fotce. Musiałem kogoś podwozić.

J.

No to lepiej jej nie zdejmuj :laugh: ale jeszcze Ci zielone paski na felgach zostały...

Edytowane przez Agnich

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zielonymi elementami było by fajnie, ja bym się ich nie pozbywała, tylko jeszcze jakieś drobiazgi dodała.

Ciekawe jak długo Twoje trampki pozostaną tak nieskazitelnie białe ;)

 

Ajrisz, myslalem, ze masz wiecej gustu :icon_mrgreen:

 

 

zieeeeeeeeeeeelooooooooooonyyyyyyyyyyyyyyy zadupek i to jeszcze nie cały?? :blink: :blink:

 

Dokladnie,

 

Wez ten zielony zadupek obciagnij rowniez na bialo i zciagnij te zielone paski z felg, bedzie o niebo lepiej

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo wszyscy teraz tylko biały biały biały, i że niby biały z czarnym to już będzie tak mega elegancko... Dupa tam, będzie w 100% dresiarsko, bo teraz wszystkie dresy chcą być eleganckie.

Przecie to fajna zabawowa 250, a nie dostojne 848.

Dodałabym jeszcze tylko czarny z zieloną obwódką napis Ninja i tyle z zielonych dodatków - bo w drugą stronę przegiąć też nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...