Skocz do zawartości

Poznaj Podkarpacie na dwóch kółkach - edycja 2012


forrest2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dzisiaj dostałem cynę, że Yamaha Ringroad, klub motocyklowy RedZone oraz forum Podkarpackie 2 kólka organizują kolejną edycję zlotu objazdowego "Poznaj Podkarpacie na dwóch kółkach" w dniach 02-03 czerwca 2012 roku. Impreza ma być dwudniowa, rozbudowana i wszyscy mają być zajefajnie zadowoleni. Wkrótce ma powstać specjalna strona na której będzie można zgłosić chęć swojego udziału. Punkty na trasie będą dopracowane do perfekcji a wieczoram będzie super impreza. Więcej szczegółów nie znam, ale prosze innych kolegów z forum (szczególnie z innych województw) o rozpowszechnienie tego tematu - w końcu to Wy macie poznać Podkarpacie na dwóch kółkach! Pozdrawiam - Forrest :buttrock: Będzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz żałował Omen. Zobaczysz jaka świetna zabawa jest na objazdówce. Byłem rok temu i naprawdę mi się podobało. Nie trzeba być zrzeszonym w żadnym klubie. Wystarczy mieć motocykl i chęć poznania Podkarpacia, a sam wiesz jakie tu mamy piękne widokowe trasy. Nie wiem którędy będzie przebiegać trasa w tym roku ale na pewno bedzie lepsza niz w roku 2011 wiec warto pojechac nawet na felgach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cociaz nie jestem zrzeszony z zadnym klubem i mieszkam na podkarpaciu to chetnie wybiore sie z wieksza liczba osob na taka wyprawe. Czekam na wiecej szczegołów ;)

 

Primo: Red Zone NIE jest klubem motocyklowym, lecz pubem, vide: www.red-zone.com.pl , więc jest zupełnie obojętne, czy ktoś jest zrzeszony w MC, jest wolnym strzelcem, należy do klubu przyjaciół Ochotniczej Straży Pożarnej lub kółka różańcowego :biggrin:

 

Secundo: w ubiegłym roku ilość sympatykó przerosła najśmielsze sny organizatorów, więc teraz będą naprawdę szerokie obcęgi :) , ale to tak naprawdę żaden zlot, chociaż koncert coveru AC/DC jest zaplanowany.

Edytowane przez J/P

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś bliższe szczegóły? Trasa? Nocleg?

Witam.

Na razie nie ma bliższych szczegółów.

Z tego co wiem organizatorzy pracują nad stroną www imprezy i zapewne tam będą wszystkie informacje.

Na razie możesz obserwować ten temat, prowadzi go jeden z organizatorów.

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

tez byłem i nie załuje, nakręciliśmy z chłopakami 280 kilometrów na koła :) Jak ktoś ma jakieś filmy zdjęcia to linkować prosze albo wysłac mi na maila [email protected] Tutaj ,krótka relacja ze spotkania http://automobilni.tv/?pllsid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jak czytam forum  podkarpackich 2oo to ludziska ktorzy nie byli na oficjalnym rajdzie szykuja sie do objazdu trasy w innym terminie.

Warto objechac bo trasa ciekawa i fajna.

pozdrawiam

nezka

 

Mógłbyś wrzucić jakiś link do traski? Mam w planie na weekend tam wpaść. Planowałem też tą imprezę, jednak kolidowała z wypadem na Bajkał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...