Skocz do zawartości

Miejsca spotkań w Łodzi


MaxŁódź
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ot taki luźny temat, bo posucha w łódzkiej sekcji straszna...

 

Gdzie w Łodzi w sezonie dzieje się motocyklowo w ciągu tygodnia?

Ja zazwyczaj jeżdżę w czwartki na spotkanka czoperowo/shadowkowe. Z reguły na Bliską do Natolina... A Wy gdzie? Dell pewnie żyje... a Gabi/Profi? Podzielcie się, może gdzieś warto jeszcze by zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skocz na piwo do Iron Horsa , na bank się na kogoś nawiniesz to będziesz miał pełen ogląd na to co się na mieście dzieje :)

 

Bo domyślam się że o chłopaków spod Yemów ci nie chodzi :tongue: ani o kolesi spod Makdonalda w Zgierzu :laugh:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łodziaki:)

 

Zczeliście już sezon? Ja 2 tygodnie temu nie wytrzymałem i pojechałem przewietrzyć maszynkę. Temp -8 ale było sucho i świeciło słońce. W sumie da się jeździć tylko trzeba się odpowiedni ubrać. Powinieniem był założyć podwójną kominiarkę bo wiało mi przez otwory w kasku...

 

Pozdrawiam i życzę bezpiecznego sezonu 2012.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łodzioki czekają na +5 za oknem :]

 

Do zobaczenia na ulicach i bezdrożach ;)

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron fajna knajpa, tylko ma dla mnie jedyną, zasadniczą wadę, a mianowicie poziom zadymienia w tym lokalu, który zwyczajnie mnie odstręcza. Niemniej, jakby jakiś fajny koncert się szykował to poproszę o info....zdołam pewnie przełknąć ową niedogodność.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...