Skocz do zawartości

Sprint 1050 ST 2012 ??


Rekomendowane odpowiedzi

czyżby Triumph wznowił produkcję ST?

Znalazłem na Ebayu Sprinta z roku 2012, z początku myślałem że to jakaś sztuka co przestała 2 lata w salonie ale chyba nie bo lampę przednią ma taką jak w GT.

Co o tym myślicie?

http://www.ebay.co.u...6#ht_1041wt_937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Triumpha nie ma takiego modelu: http://www.triumphmo.../touring/sprint . Zapytam na triumphrat.net może coś wiedzą.

 

 

edit: To jest model Sprinta ST 2011, dostępny tylko w UK, już nie produkowany. Egzemplarz w linku to tzw. left-over czyli niesprzedany w poprzednim roku.

 

PS. ten kolor to British Racing Green :) .

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Triumpha nie ma takiego modelu: http://www.triumphmo.../touring/sprint . Zapytam na triumphrat.net może coś wiedzą.

 

 

edit: To jest model Sprinta ST 2011, dostępny tylko w UK, już nie produkowany. Egzemplarz w linku to tzw. left-over czyli niesprzedany w poprzednim roku.

 

PS. ten kolor to British Racing Green :) .

 

Tak tak - tak ten kolor się nazywa, ale nie pasuje zupełnie do ST - takie jest moje zdanie :)

 

pozdr.

f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda e przestali produkowac ten jak by nie patrzec udany motocykl. wersja gt to jak dla mnie tapczan straszny.

 

a co do koloru to mi się podoba

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda e przestali produkowac ten jak by nie patrzec udany motocykl. wersja gt to jak dla mnie tapczan straszny.

 

a co do koloru to mi się podoba

 

Przestali go produkować właśnie wtedy, gdy poprawili już prawie wszystkie problemy "wieku dziecięcego" tego motocykla. W wersji 2011 UK mogliby go produkować jeszcze z powodzeniem przez kilka lat.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestali go produkować właśnie wtedy, gdy poprawili już prawie wszystkie problemy "wieku dziecięcego" tego motocykla. W wersji 2011 UK mogliby go produkować jeszcze z powodzeniem przez kilka lat.

szkoda e przestali produkowac ten jak by nie patrzec udany motocykl. wersja gt to jak dla mnie tapczan straszny.

 

a co do koloru to mi się podoba

 

Podpisuję się obiema rękami, że GT to już nie to samo. Nie jest to może mastodont, ale mi również do gustu zdecydowanie bardziej przypadł ST (pomimo tego, że jak go kupowałem GT w sprzedaży jeszcze nie było). Chociażby wydech w ST pod tyłkiem niejednokrotnie krytykowany wg mnie był super. Moim zdaniem powinni nadal produkować ST.

Odnośnie chorób wieku dziecięcego to trochę jednak chłopakom zajęło wyleczenie ich :)

Co do koloru - hmmm każdy ma swój gust ale mi taki kolor pasuje bardziej do jakiegoś klasyka.

 

Pozdrawiam

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru - hmmm każdy ma swój gust ale mi taki kolor pasuje bardziej do jakiegoś klasyka.

 

Cóż, po siedmiu latach produkcji to już prawie jak klasyk :). Gdyby kogoś interesowały szczegóły dotyczące modelu UK 2011 podaje link do tematu założonego przeze mnie na triumphrat http://www.triumphrat.net/sprint-forum/198121-sprint-st-2012-a.html#post2141855 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że ST jest zgrabniejszy od GT to jeszcze jedną jego zaletą jest a właściwie była cena. Nowy sprzęt o tej pojemności i z takim wyposażeniem za około 40 tys pln w salonie to wg mnie wręcz okazja. Pamiętam, że jak kupowałem ST to FZ1 czy CBF1000 były zdecydowanie droższe.

 

Pozdrawiam

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystko jasne :sad: a szkoda bo GT to już nie to samo i spokojnie mogli by produkować ST i GT równolegle.

Np. GT w standardzie z pełnym zestawem kufrów, a ST bez niczego z opcją dokupienia walizek.

Ech i komu to przeszkadzało :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...