Skocz do zawartości

Klucze nasadowo-koronkowe gdzie kupie? Do demontażu wahacza


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zestawu kluczy koronkowych do demontażu wahacza itp. Konkretnie coś takiego http://www.marek-sklep.com.pl/userdata/gfx/029a38cc8c41e4102b4b30b29d0c237f.jpg

Orientuje się ktoś gdzie to dostane? Znalazłem to tylko w jednym sklepie internetowym ale cena 80zł za jedną nasadkę trochę mnie odstraszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zestawu kluczy koronkowych do demontażu wahacza itp. Konkretnie coś takiego http://www.marek-skl...0b29d0c237f.jpg

Orientuje się ktoś gdzie to dostane? Znalazłem to tylko w jednym sklepie internetowym ale cena 80zł za jedną nasadkę trochę mnie odstraszyła.

 

Napisz do nich podanie z uzasadnieniem to może wyślą Ci darmo :biggrin:

albo ciesz się że tak tanio bo oryginalny serwisowy to wielokrotność tej kwoty

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezamaco :biggrin:

Ps. mając zdolności manualne można sobie samemu zrobić taki klucz z nasadki podobnego rozmiaru ale to żmudna robota z dopasowaniem tych 4rech wypustów

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba wcale czterech. :wink: Ostatnio to przerabiałem w swojej cbr i spokojnie wystarczą dwa wypusty. Poszukaj w garazu jakiejś niepotrzebnej nasadki w odpowiednim rozmiarze, wytnij szlifierą dwie wypustki i masz kase w kieszeni i nasadke koronkową w ręku. :cool:

76718e70da906377.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnij na spokojnie bez przegrzewania metalu.Cienka tarczka do cięcia do kątówki a resztę można i pilnikiem .Jak ktoś warsztaty zaczynał od budowy młotka to spokojnie da radę :D Możesz poszukać sobie np takiej multi szlifierki wczoraj w lidlu widziałem za ok 90 zet .wszystkie graty miała którymi całość zrobisz mechanicznie /jeśli nie padnie jak to czasem z marketowymi gratami bywa /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...