Skocz do zawartości

ogłoszenie do oceny, kilka motocykli


wojtas_7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o tych motorach

http://allegro.pl/sh...item=2080021569

http://otomoto.pl/ya...5-M2550635.html

http://moto.allegro....2082511160.html

http://tablica.pl/oferta/sliczna-yamaha-virago-xv-535dx-z-malym-przebiegiem-IDxlP9.html

http://tablica.pl/oferta/piekna-honda-shadow-vt-600-c-IDC0LD.html ta mi się najbardziej podoba ale za droga :(

 

 

Jestem świeżakiem w sprawie motorów,chciałbym motor aby jak najmniej do niego zaglądać...

Edytowane przez wojtas_7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EN500 to rzędówka i nie brzmi jak V . No i to Kawasaki :bigrazz:

535 jest babska . Wygląda jak dziecko(na żywo) , nawet przy VT600 . Wydechy to atrapa - tłumik jest pod spodem .Ale jest zwrotna i taka "sprytna" - na poczatek jak znalazł... dla kobiety :D

VT600 - mały ale proporcjonaly i zgrabny czoper , jakoś jedzie, do czasu przejażdżki z pasażerem .Dobry na poczatek również dla faceta , ale szybko ci sie znudzi bo mocy mało będzie .

XVS650 - nie no , ku*wa , motocylki MUSI jechac , ten tego nie robi . Za cięzki jak na tak słaby piec . Ale wygląda ... na najbardziej niedzielny i pedziowaty ze wszystkich możliwych. :D Łykają go skutery z pizzą na światłach . Sypie sie cos w kardanie czy w skrzyni biegów, nie pamiętam.

 

Pozostaje VS750/800 - ładnie wygląda , w miare zapie**ala (170km/h pojedzie ) , ma zwrotność 535 ( ze względu na niski środek cięzkości) , fajnie gada , zwłaszcza na przelotach . Jedyną wadą był regulator ładowania , jezeli nie będziesz się onanizować godzinami dźwiękiem swojego Intruza na postoju to sie nie spali - inaczej pójdzie z dymem ,m.in od wydechu nad którym jest zamontowany (jak coś po*ebałem to poprawcie).

 

VN750 to żart , jak wiekszość motocykli Kawasaki z tamtych lat. Omijać . Jego następca - VN 800 to nie ten zakres budżetu .Ale jest OK, wolniejszy od Intrudera .

 

Pamietam zamierzchłe czasy jak jescze rozgladałem sie za czopsami to 535 wygladała mi najlepiej (na zdjęciach), najładniej gadał VN750 . Po starciu face2face ze wszystkimi sprzętami wybrałbym tylko Intruza 750/800 ... w tym przedziale cenowym , oczywiście .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ekspertem nie jestem,ale pół roku temu byłem w takiej samej sytuacji jak ty. Ta Kawaski moim zdaniem urodą nie grzeszy ja bym raczej je olał. Jak dobrze trafisz to nie będziesz musiał zaglądać praktycznie wógóle oczywiście po za tym co trzeba zrobić. Virażka ma wał więc odpada ci smarowanie i naciąganie łańcucha. Jednak moim zdaniem również urodą nie grzeszy. Ja bym brał Hondę może nie konkretnie tą,ale ten model. Ta którą pokazałeś jest po 7900zł myśle,że 500zł spokojnie można utargować. Ja utragowałem 700. No i oczywiscie Intruza bo to najlepsze moto w tej klasie :rolleyes: ,a największy plus jest taki,że to solidny kawał metalu plastiku na nim nie uświadczysz

Edytowane przez jabok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu ? Jezeli wiecej niz 165 cm to 535 odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

XVS650 - nie no , ku*wa , motocylki MUSI jechac , ten tego nie robi . Za cięzki jak na tak słaby piec . Ale wygląda ... na najbardziej niedzielny i pedziowaty ze wszystkich możliwych. :D Łykają go skutery z pizzą na światłach . Sypie sie cos w kardanie czy w skrzyni biegów, nie pamiętam.

 

 

dyfer się sypie jak użytkownicy zapominają raz na 10.000 km rozkręcić całe to ustrojstwo, najebać dobrego smaru na wielowypusty i skręcić do kupy, roboty na jakieś 2 godzinki, ale warto, korozja je zjada. Wał Kardana nie jest bezobsługowy (tyczy się też innych motocykli)! z rsztą xvs650 nie mieści się w budżecie. szczerze wątpie czy najdzie dobrego intruza w tych pieniądzach. w gole jak na czopa troche mało $.

 

a tak przy okazji to xvs650 jeździ lepiej jak vt600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tak przy okazji to xvs650 jeździ lepiej jak vt600

Obawiam sie że wątpie - porónywałem tego samego dnia, chyba że egzemplarz który ujeżdżałem był upośledzony mocowo tylko nie był to szwajcar a zrobic krzywde temu silnikowi to trzeba umieć .

 

Tak czy inaczej poza zakresem cenowym.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu ? Jezeli wiecej niz 165 cm to 535 odpada.

Mam 173 cm wzrostu.

Teraz myślę o tej Hondzie Shadow co dałem w załączniku.Mam do niej 150 km i nie wiem czy jechać czy co,najlepiej z jakimś mechanikiem od motorów a kogoś takiego to ja nie znam...

Budżet może do 7500zł...

 

Janosikkk no już znalazłem temat :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VT600 silnik ma cykać cichutko , jak puka rytmicznie z dołu to panewki czyli szukaj Pan nowego pieca. Pytanie czy wyłapiesz ten dźwiek.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy okazji rozmowy o hondzie shadow 600 zadam pytanie, bo sam jestem zainteresowany tym motocyklem, ale około maja dopiero. Można znaleźć dobry egzemplarz w cenie około 8tys? Jakiego rocznika szukać? Bo ceny tych motocykli są tak rozstrzelone, że ciężko ustalić coś dla danego rocznika.

 

Ma to być moje pierwsze moto. Na razie do jednej się przymierzałem i szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie jak tym się skręca, ale...

 

EDIT

A może to kwestia wąskiej kierownicy? Jaki jest koszt wymiany kierownicy na jakąś szerszą, lepiej wyprofilowaną? Do tej pory najlepiej trzymało mi się taką jak w nigshtsterze. Leżała mi w dłoniach idealnie. Tylko w tych motocyklach są zupełnie inne mocowania.

Edytowane przez zdenek117
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju nie :D Teraz tak .

 

Wymiana kiery jest wskazana tylko sobie jakichś bawolich rogów nie wpierdol bo cie leśniczy ustrzeli :biggrin: w sezonie :laugh:

 

Nieno , dobra , w maju też coś kupisz . 8 koła spokojnie da rade na sprawną szadołkę , ta na której ja śmigalem została odsprzedana za 4700 czy jakoś tak a kupiona była za 3800 :cool: . I nie był to złom ,94 , chromy bardzo dobre , siodełko tylko popekane a tapicer raz dwa za 70 dych naprawił . Teraz juz cenowo liczą się głównie nowsze sprzęty , te starsze zaczynaja normalnie kosztować :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 250 ccm i to za potworne pieniądze . W Wieluniu gosć próbował toto sprzedać chyba z 2 lata a ostatnia cena jaka pamiętam to 3800PLN też w miarę świerza .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...