Skocz do zawartości

REMONT GŁOWICY KAWASAKI KLR 250 JAKIE ZAWORY


Rekomendowane odpowiedzi

A ja si podepne pod temat ze swoim pytaniem : Czy przy wymianie zaworów koniecznie trzeba wymieniać sprężyny, zabezpieczenia i całą reszte tych podkładek ( nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa :P), jest na to okreslony przebieg gdzie trzeba koniecznie to wymienić czy pomierzyć i jak w mieści się wymiar to zostaje ? Pytam się bo chce wymienić zaworki u siebie tylko że nie uśmiecha mi się wywalać ponad 1,5 tysia za pełny komplet zaworów gdzie same zawory to koszt 900 pln.

Co do sprężyn to chyba w serwisowce są dane dot. ich pomiaru o ile się nie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam. Mam serwisówkę niemiecką (nic nie rozumiem), lecz jest na tyle przejrzysta aby się zorientować co i jak. Tłok nie pamiętam teraz dokładnie ma granicę luzu jakoś 0,1mm u mnie jest o wiele więcej, lecz pierścionki nie przepuszczają a jak przepuszczają to mało.

 

Pomysł mam taki tłok zostawiam w spokoju ( w kawasaki powiedzieli mi jakoś 300 zł za tłok nie wiem czy z pierscieniami, gość w serwisie sam nie wiedział, ponieważ nie mial dostępu do bazy - mają remont mówił "coś koło" 300) ponieważ chce przejeździć ten sezon (sądzę, że da rady) - powód brak środków finansowych oczywiście w tym okresie niestety dużo wydatków wypadło a chcę sobie w tym sezonie jeszcze pojeździć.

Co do mojej nieszczęsnej głowicy to znalazłem jedną na sprzedaż i mam jej zdjęcia. Ciężko mi ocenić jak z nią jest (sprzedający twierdzi ,że git). Nie wiem tylko czy zawory ssące nie są czasami zapadnięte czy tak ma być i jest ok???

Proszę o wypowiedzenie się na jej temat. Oto zdjęcia(po kliknięciu na każde otworzy się powiększone w nowym oknie):

9da42279d420aeadmed.jpg

c9a35c263a02c100med.jpg

ba7218a81f949ad0med.jpg

8de120253316d630med.jpg

07bd2865f4219196med.jpg

137fbc78d480ce0emed.jpg

ae823696b9147446med.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...