Skocz do zawartości

Tourist Trophy 2012 - zaproszenie i porada


Shatterhand
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

W tym roku zdecydowałem się na wyprawę na wyspę MAN na wyścig Tourist Trophy. Niestety nie znam nikogo, kto by się na to pisał, więc małe pytanie czy ktoś z Was również tam jedzie?? Ja ruszam w okolicach 19.05 z Poznania. Mój motocykl to Yamaha Fazer 600 z 99r. Prom na wyspę mam 25.05 a powrotny 7.06.

Zaproszenie - jeżeli ktoś z Was również jedzie dajcie znać, może uda się jechać w większym gronie.

Porada - to mój pierwszy tak daleki wyjazd, a tym bardziej na wyścig TT. Jeżeli możecie doradzić, będę wdzięczny za każdą opinię, zaczynam szukać pola namiotowego - może jest już jakaś ekipa z Polski to bym się dołączył. Nie wiem czy należy wykupić jakieś bilety, nie chce siedzieć na widowni tylko gdzieś przy trasie wyścigu, ale może jest jakieś obowiązkowe ubezpieczenie??

Będę wdzięczny za odpowiedz.

Pozdrawiam i życzę szerokości w nowym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ile pieniędzy planujesz na taki wyjazd?

 

Więc 1000 zł wydałem na prom tylko na Wyspę Man. Ponieważ w drodzę do domu mam zamiar jechać przez część Europy na paliwo koło 3000 zł. Pola namiotowe na 30 dni ok. 1000 zł jedzenie koło 1000-2000 zł w zależności czy będę często odwiedzał bary czy kawa na stacji. W motor włożyłem 1000 zł, w zeszłym sezonie 3000 zł. Ciężo powiedzieć nigdy jeszcze nie jechałem w tak daleką podróż.

Jak by co zapraszam jak ktoś też jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...