Skocz do zawartości

Jak sie pali gume Mz??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

STRACIEŁEM CIERPLIWOŚĆ!!!

Kolesie "zły człowiek" i "krasek" są zbanowani. Jeżeli wrócą tu i zaczną robić takie bydło jak w tym temacie, ich IP zostaną zblokowane na amen. Tzn już się tu nie pojawią. Póki co pomachajmy im na do widzenia.

GT 80 - ostrzeżenie za chamską odzywkę. Jak nie potrafisz utrzymać poziomu tego forum, to trzym gębę na kłódkę, bo się naprawdę wkkkkkk*wie!!

Rysiek - ostrzeżenie za podejmowanie niepotrzebnej pyskówki, sprawieldiwość musi być.

BartMFK - mam Cię pod lupą...

Na razie tyle.

Będę obserwował co tu się dzieje.

ALE PRZEGIĘCIE BYŁO NA MAKSA!!!

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Domino spodziewalem sie łorninga :mrgreen: kolesie urwali sie z choinki w zyciu nie dosiadali sprzeta wiekszego od simsona a cwaniakuja

a wracajac do temata palenie gumy na ecie to zly pomysl silnik osto dostaje na suchym i szorstkim asfalcie jest to nie niewykonalne przod eci jest za lekki nawet jak go przydusisz to bedzie podrywac go do gory po drugie 21 kucy to za malo o jakies min 30 :buttrock:

 

jesli lubisz sobie pokrecic rogale lub koleczka to tylko na mokrym asfalcie lub kostce betonowej ewentualnie na chodniku :buttrock: :) zostaja na dlugi czas ladne czarne smugi od kapcia :buttrock: moje przed kolesia klatka sa juz ponad 2 tygodnie i wcale nie maja ochoty zejsc :) ale na MOKRYM na sychym nie da rady :banghead: :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, rysio. dla twojej informacji: zły człowiek ma Hayabuse i salon z motorami, Krasek ma MZ 251, ale tylko przez to ze mu rodzice kasy niechcą dać na motor i sam sobie na nią zarobił, a ja mam Fazerke 1000. więc mnie nierozśmieszaj :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze oponka waska i zapewne slik po 2 zalezy od asfaltu po 3 i tak zdania nie zmienie to katorga dla etki potem sprzeda jak nie katowana :buttrock: a hayabuse to ma chyba 50 ccm z firmy ROMET :mrgreen: :buttrock:

widac ze rasowe dresy :mrgreen: :buttrock:

a na przyszlosc jak cos chcecie powiedziec to z kultura to nie forum dresow tylko motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam etke 251 sam na nia zarobilem i sam place za czesci i paliwo w dresach nie chodze od chyba 15 lat moze i zly czlowiek ma haje ale rozum nie dorasta do pojemnosci silnika ale to typowe u spolecznosci dresiarskiej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co

każde mot jest do tego

swoją drogą wszystkim idzie palić, kilka tygodni temu miałem okazję widzieć jak grupka małolatów zajeżdżała simsonki-a szło im to nawet całkiem,całkiem

palili,latali na kole a niektórzy nawet trzymając kierychę jedną ręką

no pewnie ja na jawce mieliłem, fakt że nie na asfalcie tylko na kostce brukowej ale jakie to ma znaczenie ważne ze można. a jak jawką z tą potężną mocą można to chyba mzetką też :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...