Skocz do zawartości

Ile wam idą MZ 251?


slawekmistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja 251 ide też jak ma kaprysy

W zeszłym z roku z górki szła ponad 140 km/h a dalej na płaskim 130km/h.

W tym roku 120 km/h i za h..ja więcej.

Z doświadczenia wiem że czesto problemy tkwią w gaźniku. Ja chciałem troche usprawnić i dałem dupy :P

Aha wezcie tez pod uwage to kto ma jakie zębatki?? To tez duzo daje

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na nizszych biegach ale na prostej powiedzmy przy srednim wietrze moja 251 wyciąga ok 135.Jednak ostatnio jechałem z kumplami (CB 500 i suzuki 500) po obwodnicy Trojmiejskiej na rozgrzanym silniku i musze przyznać że byłem lekko zszokowany a moi kumple jadą za mną ( mam 2 swiadkow) nie mniej ode mnie bo przez przeszło pół obwodnicy ( kilkanaście kilometrów nie zchodziliśmy poniżej 135 :lol: -140 a przy zjazdach z lekkich wzniesien moja MZ przekraczała 150 8O - i to nie są wskazania z mojego licznika tylko z kolegów jadących za mną :crossy: ). Uczucie było lekko kosmiczne, bo sie troche dziwnie czułem wyprzedzając tira jadącego pasem obok MZ-etką mając 150 na liczniku (na moim wskazówka była oddchylona na max do tego białego znaczka - wiec nie mogłem mniej wiecej stwierdzic ile jechałem ale koledzy mi pozniej to powiedzieli. Dodam ze te predkości uzyskałem (może przy lekko sprzyjającym wietrze ) bez specjalnego pochylania sie na bak bo dla mnie i to ju z było dosyć :buttrock:. Jeżeli ktoś nie ma mocnych nerwów niech lepiej nie próbuje sie tak rozpedzać MZ bo przy kazdym podmuchu wiatru motor wpadał w takie dziwne drgania że za kazdym razem myślałem że już ląduje na barierkach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

poprzednia eta leciala 130 ale nie wiem jaki byly luz na zamkach bo nigdy nie zdejmowalem silnika obecna eta mialem 120 po szlifie i dotarciu ale mam wal na wykonczeniu i nie dusilem wiecej bo by wyszedl bokiem ;) a jeszcze troszke gazu bylo wiec pewnie zamknela by licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy zjazdach z lekkich wzniesien moja MZ przekraczała 150  8O - i to nie są wskazania z mojego licznika tylko z kolegów jadących za mną  :P ). :

 

no :roll: :mrgreen:

jade sobie za mackiem... normalnie ... spokojnie... patrze na zegary a tm grubo ponad 140.... patrze przed siebie... no nie zblizam sie do niego... znowu na zegary... nie no nie pomylilem sie.... ale szoku to juz doznalem jka moja wskazoweczka doszla do 150 a chlopak pomyka rowno ze mna....

;) ;) ;) niebywale jak na ten typ maszyny.... :eek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Moja Etka poleciala dzisiaj cos w okolicach 82 mil/h ;)

Mierzone Marauderem 800.

Obok skali w milach byly tez kilometry i wychodzilo z tego, ze predkosc byla rzedu 130-135 km/h.

Wiecej nie bedzie na takich ustawieniach (najubozsza mieszanka). Zreszta po co... Szkoda silnika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...