Skocz do zawartości

Wyżej wykształcony


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję i ja ;)

 

"Świat nauki" - czyżbyś planował kariere na uczelni?

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem donieść, iż świat nauki zyskał nowego magistra czyli mnie :D

Po wielu bojach i kilometrach między bibliotekami, domem a uczelnią uzyskałem tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo resocjalizacyjnej.

 

Pozdrawiam

Bartek

Gratuluję i życzę żebyś nie skończył w magazynie, sklepie budowlanym, bo kierunek **ujowy skończyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem donieść, iż świat nauki zyskał nowego magistra czyli mnie :D

Po wielu bojach i kilometrach między bibliotekami, domem a uczelnią uzyskałem tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo resocjalizacyjnej.

 

Pozdrawiam

Bartek

 

Gratulacje - Panie Kolego :lalag: :D

 

To teraz póki nie założyłeś rodziny , dopóki nie masz żadnych poważniejszych zobowiązań ... to zabieraj dyplom pod pachę, spakuj się i zacznij dorosłe życie w jakimś innym - cywilizowanym kraju .... Gdzieś, gdzie będziesz miał szanse osiągać sukcesy a nie wiecznie odbijać się o ścianę urzędników , kolesiostwa, postkomunistycznych układów, dzieci/wnuków kacyków PZPR wsadzane na prezesowskie posady, i całą oranżerię chamstwa drzemiącą w tym narodzie...

 

Oczywiście z porady możesz skorzystać lub nie, ale źle byś na tym nie wyszedł pewnie ;)

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i trzymam kciuki za uzyskanie normalnego etatu, możliwie pokrewnego z materiałem przerobionym na studiach.

YUBY ma rację - w więziennictwie są wakaty. Jaką masz kategorię wojskową?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się cieszy a Wy od razu z brutalną rzeczywistością... a może jednak mu się uda ? Będzie jednym na..., który znajdzie swoje miejsce w zawodzie i będzie z tego miał zarówno satysfakcję jak i kasę ? - Tego w każdym razie, jako niepoprawna optymistka, Koledze życzę :biggrin:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo,

 

Więziennictwo odpada, mam grupę inwalidzką i krótszą nogę dlatego klawiszem nie zostanę a na stanowisko wychowka mnie nie ciągnie.

Kierunek wybrałem ze względu na plany z policją ale w połowie studiów miałem wypadek i plany się zweryfikowały.

Rozglądam się za pracą na świetlicy szkolnej, po to żeby być zarejestrowanym, opłacanym i móc prowadzić własną działalność gospodarczą

płacąc tylko zdrowotne :] Żyjemy tutaj a nie gdzie indziej i jak już coś człowiek zdobył trzeba kombinować żeby to wykorzystać.

 

Kariery naukowej również nie planuję, miałem aspiracje na doktorat ale jednak sobie daruję.

 

Pracę mam co prawda w zawodzie automatyka, która poza satysfakcją daje jeszcze pieniądze.

 

Pracę w zawodzie można znaleźć ale trzeba to bardzo lubić i być zdeterminowanym, nie mieć rodziny, nie utrzymywać się samemu i pozwolić sobie na zdobywanie "doświadczeń" za 800 zł netto. W mojej grupie było nas 25 osób, 23 się obroniły z tego 5 pracuje w zawodzie ponieważ chcą.

 

Sytuacja jest przykra ale to nie tyle wina rządu co samych ludzi, teraz każdy idzie na studia bo tak trzeba bo wszyscy idą, osoby które kiedyś miały by problem

skończyć liche technikum lub nawet zawodówkę dzisiaj kończą studia nie reprezentując nic swoją osobą.

 

Ja gdy okazało się, że z policji nici podszedłem do studiowania jak do hobby nie spinając się za bardzo. Udało się skończyłem teraz może zrobię sobie podyplomową historię albo filozofię dlatego bo lubię :)

 

Bartek

Edytowane przez Bartekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - Panie Kolego :lalag: :D

 

To teraz póki nie założyłeś rodziny , dopóki nie masz żadnych poważniejszych zobowiązań ... to zabieraj dyplom pod pachę, spakuj się i zacznij dorosłe życie w jakimś innym - cywilizowanym kraju .... Gdzieś, gdzie będziesz miał szanse osiągać sukcesy a nie wiecznie odbijać się o ścianę urzędników , kolesiostwa, postkomunistycznych układów, dzieci/wnuków kacyków PZPR wsadzane na prezesowskie posady, i całą oranżerię chamstwa drzemiącą w tym narodzie...

 

Oczywiście z porady możesz skorzystać lub nie, ale źle byś na tym nie wyszedł pewnie ;)

 

dobrze prawisz kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...