Skocz do zawartości

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2012


maciek91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów

 

2-4 marca 2012

 

Hala MT Polska przy ulicy Marsa 56 Warszawa

 

Piątek 2 marca 2012 roku 12.00 - 20.00

Sobota 3 marca 2012 roku 10.00 - 18.00

Niedziela 4 marca 2012 roku 10.00 - 18.00

 

Cena biletu normalnego 25 złotych.

 

Więcej informacji na http://www.wystawa-motocykli.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki, bo widzę że na tej wystawie nie zobaczę ... Czy ktoś was się orientuje gdzie można zobaczyć - dotknąć - dosiąść ... nowego Triumpha Explorera i ZZR 1400 ?

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdaje sie, ze kibel był nieźle zaopatrzony, za to cała oprawa imprezy wiała nudą, począwszy od rozstrzygnięcia plebiscytu otomoto na najpopularniejszy motocykl (na podstawie liczby wyszukiwań w serwisie), skonczywszy na pogadankach dotyczacych bezpieczenstwa na drodze.

 

 

Mnie to raczej nie interesuje.

Chyba największa atrakcją, jaką zajmowała sie garstka obecnych było fotografowanie hostessy na Panigale, która - trzeba jej to przyznać - zawodowo prezentowała swoje wdzięki. Tak, że nowe Ducati grało niewielką rolę na stoisku.

Niewykluczone, że akurat trafiłam na taki denny moment, jutro moze byc ciekawiej ze wzgledu na rozpoczynajacy sie weekend i wieksza ilosc zwiedzajacych, no ale drugi raz juz sie nie wybiore ;)

Na pewno to, co mozna bylo dzis zobaczyc nie było adekwatne do ceny, jaka trzeba było zapłacić.

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największa atrakcją, jaką zajmowała sie garstka obecnych było fotografowanie hostessy na Panigale, która - trzeba jej to przyznać - zawodowo prezentowała swoje wdzięki. Tak, że nowe Ducati grało niewielką rolę na stoisku.

To standard na tego typu imprezach. Wszystkie portale potem prześcigają się w publikowaniu fotek z hostessami :)

Z pewnością poprawia to statystyki odwiedzin.

 

W zeszłym roku na tej samej wystawie taka scenka:

Śliczna hostessa pręży się dzielnie na motocyklu, podchodzi jakiś facio z aparatem w ręku i się przygląda. Czeka cierpliwie podczas gdy laseczka dwoi się i troi żeby dobrze wypaść przed obiektywem. Wreszcie typek zwraca się do niej uprzejmie:

- Czy nie zechciałaby pani na chwilę zejść chciałbym sfotografować ten motocykl ... ?

Mina dziewczyny bezcenna :)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze kibel był nieźle zaopatrzony, za to cała oprawa imprezy wiała nudą, począwszy od rozstrzygnięcia plebiscytu otomoto na najpopularniejszy motocykl (na podstawie liczby wyszukiwań w serwisie), skonczywszy na pogadankach dotyczacych bezpieczenstwa na drodze.

 

 

Mnie to raczej nie interesuje.

Chyba największa atrakcją, jaką zajmowała sie garstka obecnych było fotografowanie hostessy na Panigale, która - trzeba jej to przyznać - zawodowo prezentowała swoje wdzięki. Tak, że nowe Ducati grało niewielką rolę na stoisku.

Niewykluczone, że akurat trafiłam na taki denny moment, jutro moze byc ciekawiej ze wzgledu na rozpoczynajacy sie weekend i wieksza ilosc zwiedzajacych, no ale drugi raz juz sie nie wybiore ;)

Na pewno to, co mozna bylo dzis zobaczyc nie było adekwatne do ceny, jaka trzeba było zapłacić.

 

Zawsze tak jest, ale ja i tak zawsze idę. W końcu 25 zyla na rok można wydać. A bardziej niż motocykle interesują mnie akcesoria i koszulkę można sobie zanabyć :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się jutro i mam nadzieję, że warto pojechać :-)

Ciekawy jestem nowego Schubertha bo ponoć ma się prezentować...

Jutro wrzucę kilka fotek - oczywiście jeśli będzie co fotografować :-) hehe.. ale nastawienie można powiedzieć pozytywne - mam nadzieję,że spotkam kilka znajomych osób i, że będzie coś z nowości. Ale jak to mówią - czas pokaże :-)

Yuby a TY jesteś jutro uchwytny?

POZDRAWIAM Wszystkich i do zobaczenia jutro

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...