Skocz do zawartości

No to się chwalę!


MrsMarthy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanko! Bardzo ładna maszyna, choć nie w moim typie. Ale mnie możesz spotkać w Lublinie na torze (jeszcze w tym roku).

 

Niech Ci służy i....założę się, że będziesz się ładnie na nim prezentować :biggrin:

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko! Bardzo ładna maszyna, choć nie w moim typie. Ale mnie możesz spotkać w Lublinie na torze (jeszcze w tym roku).

 

Niech Ci służy i....założę się, że będziesz się ładnie na nim prezentować :biggrin:

 

Dziękuję bardzo! Na torze rzadko bywam, ale mogę któregoś pięknego słonecznego dnia zajechać :P

Co do prezencji.. mam taką nadzieję! :D

 

Gratulację :)

 

Jeśli chcesz to mogę Ci zdradzić jedną bardzo zacną trasę z Lublina, 40km winkli i nowiutki asfalt, który kończy się akurat w mojej rodzinnej miejscowości ;)

 

Bardzo chętnie! Może nie jestem typowym kierowcą na winkle, ale moi znajomi na pewno się ucieszą :D

 

Baaardzo ładna :)

Chociaż ja też chyba wychowana na E-wszelkiego rodzaju i zapewne w pełni nie doceniam urody tego sprzętu.

 

Dzięki wielkie, na pewno przekażę Wdówce te miłe słowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo! Na torze rzadko bywam, ale mogę któregoś pięknego słonecznego dnia zajechać :P

Co do prezencji.. mam taką nadzieję! :D

 

 

Zajedź - takie motocykle rzadko tam spotykamy, masz szansę być ozdobą :biggrin:

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wierzchoniów-Celejów? Tam kiedyś chyba szedł odcinek Rajdu Lubelskiego...

 

Nie chodzi o ten odcinek, chociaż też bardzo fajny. Jeżdżę tamtędy czasem jak jadę na weekend do rodzinki, tylko że cała reszta trasy między Puławami a miejscem docelowym jest po prostu tragiczna i ten krótki odcinek nie jest w stanie tego wynagrodzić :).

 

A w zeszłym roku szwagier pokazał mi zupełnie inną trasę, trochę dłuższą niż tradycyjna przez Lublin, ale też jest nowiutki asfalt i fajne winkle :D. Jedzie się ze Zwolenia, przez Ożarów do Kraśnika.

 

Dobra, zainteresowanym wyślę szczegóły na PW.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...