Skocz do zawartości

Czestochowa 2012


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chętnie pojechał tylko mam Suzi na dotarciu więc pewnie nikt się ze mną nie będzie wlukł :( w ogóle nie wiem czy taka trasa, że się jedzie stałą prędkością przez 200km to jej wyjdzie na zdrowie :/

Edytowane przez wasatyperez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ja też bym się dołączył :)

 

Gdzieś w necie to znalazłem.

 

"Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w 2012 roku, IX Zlot Motocyklowy im.

Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, Jasna Góra 2012, odbędzie się w

dniach 14-15 kwietnia 2012 roku. Przypominam że podczas trwania zlotu, na Jasnogórskich

Błoniach i na Górce Przeprośnej, niedopuszczalny jest jakikolwiek handel i promocja polityczna.

W ostatnim Zlocie “Jasna Góra 2011”, według informacji Policji Częstochowskiej, uczestniczyło

50 tysięcy osób, którzy przyjechali na 35 tysięcach motocykli. Największy zlot motocyklowy w

Europie."

 

pisze sie ktos na wyjazd ????

 

 

A co do polityki to napisze tyle. Polityka jest i zawsze będzie nawet jak kupujesz chleb w sklepie. Jeśli ktoś myśli inaczej to nigdy nie będzie lepiej w Polsce i na Świecie :).

Edytowane przez Chriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i problem z wyborem Czestochowa czy Bemowo rozwiązany .............. Czestochowy nie bedzie

jak to w polsce znowy komus coś przeszkadzalo i zadecydował za wiekszosc

polska to dziwny kraj

 

poczytajcie sobie , milej lektury

 

http://www.polishclub.org/2012/03/16/rajd-motocyklowy-jasna-gra-2012-przeniesiony-za-sprawa-prezydenta-czestochowy-do-sanktuarium-maryjnego-w-gietrzwaldzie-kolsztyna/

 

sam niewiem co powiedziec

 

a tu link do nowego zlotu

http://rajdkatynski.net/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=40&Itemid=86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tutaj nie rozumiem, co nas obchodzi ten bazarek? Przecież chyba nikomu on nie przeszkadza, nie chcesz - nie idź, może przy okazji ktoś sobie coś kupi.

Każdy ma swój cel, a jakaś kapela czy bazarek nie zakłóci zlotu, a wręcz może go ubarwić. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Na początku byłem przeciwny, lecz teraz z innego punktu widzenia rozumiem postawę prezydenta.

 

 

Wydaje mi się że tutaj chodzi o coś innego niż tylko bazarek i kapela rokowa.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co moze pojadą może nie ale ludzie z którymi się ustawiłem w częstowchowie z wrocławia nie mają już 200km do przejechania a 420 w jedną stronę także u nas wchodzi opcją "otwarcie sezonu w gronie znajomych gdzieś w połowie drogi nad wodą" a do Częstochowy jeszcze wrócą zloty w końcu co by znaczyła Częstochowa bez Jasnej Góry w tym roku Ciemnej "pustej" góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalem dzis w necie troche na temat odwolania zlotu w Czestochowie i wynika z tego ze organizator obraził sie na wladze Czestochowy a wladze obrazily sie na niego

tylko ze nikt nie pomyslal o motocyklistach dzieki którym ten zlot sie odbywał , bo wkoncu to oni przyjeżdzali i gdyby nie motocyklisci to ani wladze Cz-owy ani organizator nic by sami nie zdziałali

 

generalnie na wielu forach motocyklisci wybieraja sie do Czestochowy na otwarcie 15.04.2012 bez wzgledu na to czy oficjalnie bedzie zlot czy nie

taki ,,najazd motocyklistow na Czestochowe''

 

jesli są chetni z wawy i okolic to moze by warto zacząć wstępnie sie ustawiac na wyjazd ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...