Skocz do zawartości

Uwaga! nieuczciwy budowniczy trajek ze Wschowy


Rekomendowane odpowiedzi

Oj, ostrożnie z takimi wizytami. On nie wykonuje umówionej roboty, ale mimo to może złożyć zawiadomienie o groźbach karalnych, nachodzeniu w domu (jeśli warsztat ma przy chałupie), naruszeniu miru domowego, etc...

Lepiej wyposażyć się w sprzęt nagrywający rozmowę, zdublowany dla pewności, umówić na wizytę udając nowego klienta (czyli telefonuje ktoś całkiem dla chama nieznany...) i spokojnie rozmawiamy, gdy okaże się chamowi, że to nie nowy klient do naciągnięcia, ale wierzyciel.

Rozmowa spokojna, rzeczowa, przygotowana wcześniej, i nagrana...

Dobrze poprowadzona rozmowa, w której sam się wygada, że kasę wziął ale roboty nie zrobił, jest dobrym materiałem dla prokuratora, którego zawiadamiamy o wyłudzeniu pieniędzy, pod pozorem wykonania usługi.

Nawet jeśli uznać Wymiar Sprawiedliwości za powolny, to sam fakt złożenia zawiadomienie i poinformowanie o tym chama, może pomóc wyciągnąć kasę, zanim dojdzie do wszczęcia postępowania prokuratorskiego.

Kilku poszkodowanych, to dla oskarżyciela już konkretna robota.

Trzymam kciuki i proszę o rozwagę. Łatwo dać komuś po ryju pompką od ruskiego roweru (to nie kij, policja nie zabierze), ale trudniej przekonać sąd, że wyczerpaliśmy wszystkie legalne środki osiągnięcia celu.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa, która jest nagrywana ale gdy nagrywany nie jest poinformowany o nagrywaniu, nie jest dowodem w sprawie

może ewentualnie "zmiękczyć" nagrywanego :icon_biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam zaraz lać po ryju. Odwiedzić po prostu, porozmawiać. Najlepiej z ekipą ponurych typów. Działa to motywacyjne nawet gdy nikt głosu nie podniesie w takiej rozmowie. Gość pomyśli "OK, lepiej jakbym znalazł tą kasę bo mnie ubiją następnym razem."

 

Poszukaj w sieci kilku paragrafów dotyczących jego czynu, kwalifikacji czynu i wyroków które grożą za takie występki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiam, jesli coś moge doradzić tp proponuje Carkiw udac sie do powiatowego (lub miejskiego) rzecznika konsumentów. Sprawie przegladnie no jesli jest umowa na piśmie (nie jest wazne czy gośc prowadzi firme czy przyjął zlecenie jako osoba fizyczna) i przjął złecenie oraz wziął zliczke zobowiązujac sie do wykonania roboty w terminie to sprawa wygrana. Dlaczego proponuje rezcznika konsumentów, otóóz on może ciebie reprezentowac w sadzie jako pozywajacy jesli dasz mu upowaznienie /czytaj: pełnomocnictwo/ miałe podobna sprawę , była umowa, zaliczka termin itp. i sprawe wygrałem a jedynie co było na niekorzyśc to że gośc mi zwracał kase przez 18 miesięcy (miał bardzo wysoką emeryturę). Zyczę sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...