Skocz do zawartości

pomoc w zakupie w USA


G.R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

poszukuje kogoś kto pomoże w zakupie w USA ... tzn udostępni tam adres i załatwi przesyłkę do Pl

 

z gory dziekuje za informacje

 

 

Napisz co to ma byc bo to ważne jest. Kupione z eBaya czy z innego sklepu internetowego? Plan B zapytaj sprzedawce czy wysle do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...albo piszesz do gościa zapytanie czy wyśle do Polski i za ile. Wtedy może zmienić aukcje i dopuścić cię jako kupującego z Polski. Mozna też (jesli ma sie kogoś z rodziny lub znajomego), kupić na jego adres a on wyśle ci to do Polski (oczywiście za jego zgodą). W e-bay można mieć wpisanych kilka adresów zależnie gdzie kupujesz takiego używasz. Ja kupiłem już sporo rzeczy w Stanach, Anglii czy Niemcowni. Często nawet jak aukcja jest tylko na Niemcy czy GB to pisze zapytanie i zwykle mi jednak wysyłają. W Stanach mam adres ciotki podany więc nie ma problemu, wysyłają do niej. Szukaj aukcji z płatnością Pay-Pal inaczej zjedzą cie koszty przelewów. Konto na Pay-Pal wymaga karty kredytowej.

 

 

PS: Ostatnio pojawiły się aukcje które maja wysyłkę na cały Swiat. Towar jest w atrakcyjnej cenie ale wysyłka do innego kraju niż macierzysty sprzedającego kosztuje np. 100 funtów za jakąś pierdółkę małą. Wszystko po to żeby zniechecić kupujących z zagranicy albo zarobic na wysyłce. Sprawdzaj więc wszystko zanim klikniesz bo są haczyki. Patrz na płatność Pay-Pal i jakie koszty wysyłek. Zawsze korespodnuj ze sprzedającym przez e-bay i trzymaj maile jako dowód w razie czego. Patrz czy aukcja jest zabezpieczona finansowo przez e-bay.

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to najbezpieczniejsza forma platnosci przez Paypal.

W innym wypadku musisz miec konto z pieniedzmi w tej firmie, nad ktorym w gruncie rzeczy nie masz kontroli.

Wielkrotnie zdarzaly sie historie z zamrazaniem pieniedzy na koncie przez Paypal, nie mowiac o kradziezach,

dlatego dla mnie istnieje tylko karta kredytowa przy tych platnosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...