Skocz do zawartości

[K] do 2000-3000zl


Rekomendowane odpowiedzi

tylko tico :D z tym sie totalnie nic nie dzieje prucz jakichś klocków itp. nawet zawieszenie wyprane na 100% nie przeszkadza w jeździe :D i szybsze od wszystkich cors 1.0 cinkusiów itp.

trzeba zwrócić uwage na zawieszające sie ssanie, może przez to palić wiecej ale generalnie ekonomia na przyzwoitym poziomie, nie opłaca sie gazować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ford-mondeo-1-8-16v-lpg-i2029214784.html

 

Naprawdę wdzięczny samochód, części za grosze, sam kupiłem takiego 1,5 roku temu prawie i zrobiłem ponad 60 tys bez awarii, zmieniam tylko olej :) pali od 7-8,5 benzyny więc gazu może 10, a komfort w porównaniu z TICO nieporównywalny.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek, co będzie w dobrym stanie i niezbyt zżarte przez rdzę. Zajechane Tico moze byc skarbonką bez dna, droższą w utrzymaniu od zadbanego auta klasy średniej. Zresztą nie wiem jak trzeba być zdesperowanym, by kupić Tico. Jeździłem 3 lata AXem i ten samochód to jest Petarda w stosunku do Tico...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ford-mondeo-1-8-16v-lpg-i2029214784.html

 

Naprawdę wdzięczny samochód, części za grosze, sam kupiłem takiego 1,5 roku temu prawie i zrobiłem ponad 60 tys bez awarii, zmieniam tylko olej :) pali od 7-8,5 benzyny więc gazu może 10, a komfort w porównaniu z TICO nieporównywalny.

No mam okazje jeździć Tico i odpada, wolałbym kupić znów UNO.. wiesz jest duza różnica, Mondeo a Tico bo przy wzroscie 195 muszę zmieniać biegi pod noga albo podnosić kuper albo odsuwać się na lewą stronę...

1.8 to znów mnie opłaty zeżrą ...

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale golas. Szukaj wersji ghia z klimą.

 

Dokładnie tak, posłałem ci ogłoszenie wersji ghia za 300 zł więcej, masz nawet el.regulowany fotel kierowcy :)

 

YUBY ile dałeś za recaro?

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Suzuki Swift 1.3, Samochód bardzo oszczędny przy spokojnej jeździe, a przy tym bardzo niezawodny. Całkiem przestronny w środku jak na tę klasę. Jedyny problem to wszechobecna korozja, najtrudniej jest znalezc nieskorodowany egzemplarz.

 

Miałem takiego jako pierwszy samochód i spalał mi średnio 7 w miescie. Rozwoziłem nim pizze i nigdy nie zawiodl. Przy tym naprawdę niezłe osiągi (oczywiście jak na takie auto). 68KM przy super lekkiej budzie dawało przyspieszenie do 100 rzędu 11-12 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale dałeś mi Miłoszu prawie z pod Warszawy.. Szukam coś na teranie śląsiego i małopolskiego..

Szczerze to zrobiliscie mi chętkę na takiego Forda, a czy są z nim duże problemy, co najczęściej w nim nawala?

Na co patrzeć przy kupnie strikte tego modelu?

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto proste jak budowa cepa, mi siadł tylko moduł świateł (tylko w wersji GHiA - 50 zł allegro), łożysko w kole (100 SKF) i tłumik środkowy miał dziurkę na kolanku (150 z robotą).

 

Jak byś kupował to patrz żeby nie był przegnity z dołu, podłużnice tylne lubią być jedzone, korozja tylnych nadkoli i czubka maski. Poza tym nic się z autem złego nie dzieje, a jeździ non stop, 3-5 tys km miesięcznie. Auto nie zakatowane przez młodych gniewnych bo to nie calibra i na niewielki budżet idealne. Wygodne, pojemne, przyjemne w prowadzeniu i TANIE :) Lepszego auta w tej kwocie raczej nie dostaniesz, przestudiowałem rynek jak miałem podobny budżet i nie żałuję, jakoś nie mogę się z tym dziadem rozstać :D

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ford-mondeo-v6-wersja-ghia-C22351245.html

 

moze to nie 3k ale na moj pierwszy rzut oka dosyć ładnie się prezentuje..

A wy co powiecie?

 

http://allegro.pl/ford-mondeo-ghia-gaz-skora-zamiana-i2034223876.html

Ten też wygląda bogato ze skórką w środku :D Tylko tu wchodzi kwestia zarejestrowania go..

Jakie to są koszta?

Edytowane przez dejwid

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...