Skocz do zawartości

Suzuki GSX-R 750 99r. jaki odblokować


maly127
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam po dłuższej przerwie . A więc tak odnośnie odblokowania to , udało mi się wymienić krócce dolotowe na orginały (dzięki JanuszK30) :) no i po pierwszych jazdach nie odczułem zbytnio różnicy , co prawda prędkość maksymalna wzrosła , ale przy starcie nie odczuwam zbytnio różnicy . Pytanie teraz czy może jeszcze coś być przestawione w module od silnika ? czy w tym modelu już się ustawia jakieś mapy zapłonu ? czy jest ktoś może w Poznaniu lub okolicach kto może podłączyć moduł do kompa i sprawdzić ? jeśli oczywiście w ogóle jest taka możliwość

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz kompa tez mialem ale poszedl i tutaj zrob tak; zorientuj sie jakie bylo oznakowanie kompa dla wersji otwartej i porownaj ze swoim. Wszystko sie wyjasni. Bo nikt tu sie oprogramowaniem nie bawil fabrycznie wychodzily rozne kompy dla roznych wersji.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi z tym różowym kabelkiem ? Bo dzisiaj patrzyłem i wchodzi na komputer różowy przewód w tą większą kostke trzeba go wypiąć czy jak ?

 

Już chyba wiem trzeba ten różowy kabelek od komputera odciąć i puścić z rezystorem 6,8kOHm do masy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi z tym różowym kabelkiem ? Bo dzisiaj patrzyłem i wchodzi na komputer różowy przewód w tą większą kostke trzeba go wypiąć czy jak ?

 

Już chyba wiem trzeba ten różowy kabelek od komputera odciąć i puścić z rezystorem 6,8kOHm do masy ?

http://www.bugmanweb.com/gsxr/tre.html Masz tu wszystko co potrzebujesz.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TR (Timing Retard) nie blokuje Ci motocykla do 100KM. Każdy GSX-R na wtrysku to ma. Jak wepniesz sam rezystor to będziesz miał problemy z obrotami. Jak już to potrzebujesz taki układzik elektroniczny. Ale nie tu szukaj blokady swojego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam ja też mam srada z 99r. Mój tak samo odpala czasami za drugim razem bo za pierwszym odpali i zgaśnie. Więc chyba one tak mają. Do odblokowania go kupiłem wyświetlacz biegów wraz z kostką tre ale nie czuje żadnej różnicy bo i tak odpycha się ładnie. Świece wymieniłem na nowe i odpalanie się nie zmieniło. Benzynki też już troche wyjężdziłem. Podejrzewam że jakaś regulacja przy silniku by pomogła ale ja się na tym nie znam. Jakbyś coś wymyślił to napisz. Pozdrowionka Wiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...