Skocz do zawartości

cieknące paliwo z gaźnika yamaha fz 400


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to mój pierwszy założony temat wiec z góry przepraszam za niedogodności o ortografie. Mam problem z gaźnikami w yamaha fz 400 paliwo podczas odpalania leje się z wężyka przelewowego . Zaczeło się sie to podczas przejazdzki nagle motor zgasł i okazalo sie ze w baku pusto jak zalalem paliwa i odpalilem to cieklo juz paliwo. okazalo sie tez ze mam silnik doo remontu i jestem w trakcie zmiany pierscieni i remontu glowicy. Dodam ze silnik 4 cyl chlodzony ciecza 16 zaworowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć:

-zablokowany pływak

-zasyfiony zaworek iglicowy (mogło zaciągnąć mułu z baku i teraz iglica nie domyka się, ze względu na syf)

-uszkodzony pływak lub iglicę.

 

Generalnie przydało by się zajrzeć do komory pływaka i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierscienie bede dorabiac w poznaniu w firmie tomring silnik wyjety i rozbebeszony tzn glowica i cylindry sciagniete. Moto sam robie ze wzgledow na koszty na to ze jestem troche w temacie i chce troche sie doszkolic. Mozecie dordzic jak zabrac sie czyszczenie gaźników bo do tej pory mialem doczynienia z singlami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie trzymają po sciagnieciu glowicy zalalem tloki w cylindrach benzyna i dosc szybko ubyła z 3 tlokow. wogole moto kupilem w czerwcu i zrobilem nim moze z 800 km i zmienilem w nim filtr oleju olej i kupilem filtr powietrza bo nie bylo. moto od kupienia mialo ciezko z odpaleniem po nocce ale jak juz raz zaskoczył to caly dzien ladnnie palil i zawiozlem go do mechanika po tym jak zmienilem olej i filtry bo myslalem ze to gazniki ale jak dojechalem to zgasl i nie chcial odpalic jak sie okazalo na jednym tloku mial cisnienie 7 a na pozostalych 3 nawet 1 nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...