Skocz do zawartości

Rękawice z Gore-Tex do 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

abstrahując od wyboru konkretnego modelu - czasem na bazarach można wyrwać coś fajnego w dobrej cenie

ostatnio we wrocku miałem okazję za 120zł wyrwać nowe rękawice z gore-tex'em, nie pamiętam jakiej firmy, nawet rozmiar mi podpasował ale dałem sobie spokój bo były jak dla mnie stosukowo grube

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że może to głupie pytanie ale..

 

Widział ktoś rękawice z Gore do 500zł w kolorze biało-czarnym? IXS Narius na przykład podobno są przyzwoite, ale czarne jak noc. I tak samo jest ze wszystkimi, które do tej pory widziałam. Szukam kolorystyki w stylu tej Modeki http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=9682

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niezbyt pomocne, ale faceci znają mniej kolorów :), więc:

Rukka Argosaurus (trochę drożej, ale w paru kolorach, w tym takie właśnie biało-czarne)

Held 2940 (Score) - i szczerze mówiąc to uznałbym za najjaśniejszą wariację która jeszcze ma sens, mykam w takich i muszę powiedzieć że brudu tak bardzo nie widać, ale białe u mnie się nie sprawdzają.

Ewentualnie jeszcze Held Satu mają jasne wstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkop.. proszę was o radę. Mam do wyboru Held Season za 415zł albo Vanucci Fun 4 Tour za 290zł. Te pierwsze to Gore+Outlast, te drugie to Sympatex+Outlast. Opłaca się dopłacić? Weźcie pod uwagę studencką kieszeń - jest duża różnica w użytkowaniu Gore a Sympatexu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę najbardziej odczujesz, gdy przyjdzie Ci do głowy jeździć w nich powyżej 20 st. Celsjusza (choć szkoda tak zarzynać materiał). Na chłodzie różnica będzie nieznaczna, w deszczu zresztą też. Z moich przypadków wynika, że Gore-tex jest trwalszy od Sympatexu, ale to jeszcze nic nie znaczy, bo i lepsze rękawice można zajeździć w sezon-dwa.

 

Bibliografia :). Miałem poprzednika Vanucci Fun 4 Tour (stare Tour Fun) i dwie pary zbliżonych rękawic Helda z gore.

Wszystkie po jakimś czasie zaczynają śmierdzieć i niewiele daje pranie w płynie, dlatego na cieplejsze dni dorzuć sobie jeszcze jakieś przewiewne rękawiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(...) leżą tak samo jak Score, (...) (Held już nie robi 2940).

W listopadzie po namowie Arcer'a udało mi się ustrzelić w Louis'ie ostatki tych Score'ów - zapowiadają się rzeczywiście bardzo dobrze! Mają membranę, sportowy, ale nie zbyt sportowy krój (czyt. nie są grubaśne, raczej zgrabne) i ochronę kostek.

Held wypuścił następcę - Score II (tu kliknij), tylko już cena wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowa cena jest taka sama jak w poprzednim modelu :).

Może nie widać ze zdjęcia, ale Score II są mocno zbliżone do modelu Cold Champ, czyli dość grubych zimowych rękawic. Przetestuję to zdam relację czy to się pokrywa z rzeczywistością, choć w Score dotąd nie widać zużycia. Porównałem je sobie z modelami Season i Satu no i tamte (miękkie, turystyczne rękawice) wymiękają pod względem wyczucia manetki i jakości ochraniaczy, na tym polu praktycznie tylko Rain Star są tyci lepsze od Score'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowa cena jest taka sama jak w poprzednim modelu :).

Może nie widać ze zdjęcia, ale Score II są mocno zbliżone do modelu Cold Champ, czyli dość grubych zimowych rękawic. Przetestuję to zdam relację czy to się pokrywa z rzeczywistością, choć w Score dotąd nie widać zużycia. Porównałem je sobie z modelami Season i Satu no i tamte (miękkie, turystyczne rękawice) wymiękają pod względem wyczucia manetki i jakości ochraniaczy, na tym polu praktycznie tylko Rain Star są tyci lepsze od Score'ów.

Dzięki temu powiny być cieplejsze, a takich właśnie szukam. Mam nadzieję, że na wczesną wiosnę i całą jesień się nadadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...