Skocz do zawartości

SV 1000 N opinie, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co myślicie o tych motorkach, może coś więcej się dowiem od was po zdjęciach...

 

SV nr 1

i

SV nr 2

 

Nr 1 wmiarę ok, typ się troche wykręca w rozmowie że takie kupił nic nie grzebane takie mu przywieźli kumple...

Po obydwóch czegoś mogę się spodziewać, nr 2 niebieska bardziej podejrzana bo było napewno coś grzebane i być może malowana cała...

Proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie po slizgu, niebieskia wiecej ma do oryginału...

 

 

moim zdaniem zadna nie jest z roku 07, trzeba sprawdzic po vin bo suzuki chyb od 06 lub 07 dawało białe kierunki.

 

czarna robiony przod- licznik wymieniony z roku 2003/04 rama z 2005/06, zmieniona kierownica, lewa klamka nie oryginalna tylko zamiennik.

 

niebieska to rok 05 lub 06, nie oryginalne mocowanie zbiornika-poszło na podczas slizgu?

osłona chłodnicy w oryginale jest to matowe aluminium tutaj polerka z nie oryginalnymi srubami, zmienione manetki.

naped wydaje sie byc oryginalny i zgodny co do przebiegu- z tego co widze opona przednia tez oryginlana i zgodna z przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, dostałem dokładniejsze fotki czarnej... Ślizg na lewo albo gong z przodu, inna lampa ogranicznik lewy porobiony, oczywiscie kierownica i owiewka inna jak mówisz, a o tym liczniku to nie widziałem- czym się rózni?

 

Kurde chciałbym sprzęt bez przygód wcześniej albo chociaż za mniejsze pieniądze jak taki stan ;|

Miałem SV650 i troche tam orientuje się w modelach i częściach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale dopiszę swoje zdanie.

 

Jeżdżę sv-ka 1000s z 2006 roku już drugi sezon i jestem z niej bardzo zadowolony i śmiało mogę powiedzieć ze nie zamienił bym jej teraz na żaden inny sprzęt. Jeśli chodzi o moto który planujesz kupić to uważam ze godna uwagi jest niebieska sv-ka, ze zdjęć motocykl wygląda na zadbany. Jeśli chodzi o nierocznikowe kierunkowskazy to kolega DrPlama nie ma racji bo tak właśnie wyglądają oryginalne kierunki z tego rocznika, motocykl posiada kila widocznych śladów użytkowania ale to jest normalna rzecz i trzeba się liczyć ze jeśli moto nie stoi tylko w garażu na co wskazuje przebieg to może nosić ślady użytkowania. Jeśli chodzi o domniemany szlif sugerowany przez DrPlama to nie do końca bym się zgodził ponieważ każdy motocyklista chce żeby jego sprzęt wyglądał jak najlepiej i dlatego tez może z chęci stuningowania swojej maszyny poprzedni właściciel zmienił kierownicę na aluminiową (lżejszą) tuningowe manetki, lusterka, wypolerował ranty felg oraz wymienił małe osłonki chłodnicy na wysoki połysk, nieoryginalnymi śrubami od mocowania zbiornika też bym się nie przejmował ponieważ pod zbiornikiem znajduje się filtr powietrza który trzeba od czasu do czasu wymienić lub choćby "przedmuchać" przed kupnem motocykla poprostu poprosił bym z możliwość podniesienia zbiornika i upewnienia się czy aby na pewno pod bakiem wszystko OK.

Jeżeli zastanawiał bym się nad kupnem któregoś z tych sprzetów to napewno była by to niebiezka sv-ka dodam jeszcze tylko ze 10cyfra w nr VIN to oznaczenie daty produkcji motocykla dla dla suzuki sv 1000 z roku 2007 to akurat cyfra 7.'

 

pozdrawiam!

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chciałbym sprzęt bez przygód wcześniej albo chociaż za mniejsze pieniądze jak taki stan ;|Miałem SV650 i troche tam orientuje się w modelach i częściach...

 

no ta niebieska ciekawa, mój kumpel tez na nią patrzył, ale jak chcesz funkiel nófke nie śmiganą to musisz iśc do salonu albo do Rzeszy pojechać... chociaż to i tak sukcesu nie gwaranctuje, a trzeba wydać z 4000€ za czarną ramę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o domniemany szlif sugerowany przez DrPlama to nie do końca bym się zgodził ponieważ każdy motocyklista chce żeby jego sprzęt wyglądał jak najlepiej i dlatego tez może z chęci stuningowania swojej maszyny poprzedni właściciel zmienił kierownicę na aluminiową (lżejszą) tuningowe manetki, lusterka, wypolerował ranty felg oraz wymienił małe osłonki chłodnicy na wysoki połysk,

Nie wiem jak u Ciebie ze wzrokiem, ale ja muszę nosić okulary.

To co widać dobrze na zdjęciach:

- przedni błotnik jest zeszlifowany na lewej przedniej części

- pokrywka pompy hamulca zeszlifowana

- na tylnym kole około tona ołowiu, gdzie przy nieuszkodzonej feldze na koło motocyklowe i dziadowskiej oponie 30gram to już totalny maks.

- braki farby w okolicach spawu po prawej stronie na ramie

- owiewka pod kanapą zeszlifowana

- mini owiewka jest niesymetryczna względem modułu zegarów

- bak kombinowany, logo "S" jest zdecydowanie za wysoko jeśli porównać do dwóch pierwszych lepszych maszyn stąd: http://bikepics.com/suzuki/sv1000/07/pics.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ze wzrokiem, ale ja muszę nosić okulary.

To co widać dobrze na zdjęciach:

- przedni błotnik jest zeszlifowany na lewej przedniej części

- pokrywka pompy hamulca zeszlifowana

- na tylnym kole około tona ołowiu, gdzie przy nieuszkodzonej feldze na koło motocyklowe i dziadowskiej oponie 30gram to już totalny maks.

- braki farby w okolicach spawu po prawej stronie na ramie

- owiewka pod kanapą zeszlifowana

- mini owiewka jest niesymetryczna względem modułu zegarów

- bak kombinowany, logo "S" jest zdecydowanie za wysoko jeśli porównać do dwóch pierwszych lepszych maszyn stąd: http://bikepics.com/...000/07/pics.asp

 

ja okularów nie nosze i nie muszę żeby ze zdjęć ocenić czy moto jest godny uwagi...

 

jeśli kupując używany motocykl miałbym się sugerować każdą ryską bądź nieoryginalną śrubką to chyba nic bym nie kupił...każdy się kiedyś uczył jezdzić i kazdemu zdazyło się kiedyś nie zapanować nad moto i zrobić jakąś rysę czy coś innego...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja okularów nie nosze i nie muszę żeby ze zdjęć ocenić czy moto jest godny uwagi...

 

jeśli kupując używany motocykl miałbym się sugerować każdą ryską bądź nieoryginalną śrubką to chyba nic bym nie kupił...każdy się kiedyś uczył jezdzić i kazdemu zdazyło się kiedyś nie zapanować nad moto i zrobić jakąś rysę czy coś innego...

Zeszlifowane pół motocykla i rżnięta felga. Dzięki za taką naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszlifowane pół motocykla i rżnięta felga. Dzięki za taką naukę.

 

hehe chyba faktycznie nosisz okulary tylko jakieś za słabe... a w dodatku masz jakieś nadludzkie umiejętności... wiesz co działo się z tym sprzętem nigdy nie widząc go na oczy, jak będę chciał kiedyś kupić jakiś sprzęt to wyślę Ci jego zdjęcie i opowiesz mi jego całą historię...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ten sprzet zlustrowany:

http://www.svforum.pl/viewtopic.php?f=32&t=5454

 

Jezeli celujesz w SV to polecam Ci sie zapisac na to forum, mozesz sie szczegolowo dowiedziec o stanie motocykla zanim kupisz, wystarczy zapytac.

Atmosfera luzna i spoko userzy. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym tu pisać dwa sprzęty z pierwszych linków to zwykłe ulepy. A ty się spuszczasz że to od nauki jazdy, bo uczył się jeździć litrową v-ką. Jasne.

 

hehe no proszę nawet moderator się odezwał... nie upieram się ze te dwa moto to jakieś super ekstra sprzęty w stanie idealnym po prostu nie lubię ludzi którzy nie widząc moto na żywo a agladajac kilku zdjęć uważają ze wszystko wiedzą o danym sprzęcie, nie uczyłem się jeździć na litrowej v-ce ale kupiłem nie jeden motocykl w swoim życiu i wiem ze niekoniecznie motocykl który ma kilka otarć i kilka nieoryginalnych śrub to jakiś ulep, myślę ze ważniejsza jednak jest praca silnika i geometria całego moto niż kilka przetarć odrapań rys itp... nawet dwuletni motocykl wyglądający na zdjęciach idealnie może być jakimś "ulepem"

 

widzę ze nie można tu nawet swojej opinii wyrazić... więc chyba niema sensu się wypowiadać na "forum" ...

 

YUBY :clap:

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie. R@F to ja robiłem ten temat i też przeglądam tamto forum, częściej bywałem jak miałem sv650...

Na razie sobie daję spokój z tymi egzemplarzami, czekam na coś innego co się pojawi albo dostanę jakąś ofertę.

Dzięki za zainteresowanie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...