Skocz do zawartości

Gdzie najtańsze OC na mocne auto?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie jesteś w stanie udokumentować swoich zniżek, to w PZU dają takie oświadczenie do wypełnienia, abyś określił ile posiadasz.

Zapytałem o konsekwencje jakie są ponoszone jeżeli skłamię, ale Pani nie potrafiła odpowiedzieć.

Konsekwencje sa takie, ze roznice doplaci pracownik ktory podpisal z Toba umowe (nie wiem jak to wyglada w przypadku szkody)

 

Zrobilem oswiadczenie, przynioslem papierek od poprzedniego ubezpieczyciela i niby bylo ok, ale po 3 miesiacach zadzwonila do mnie Pani

mowiac ze w centrali nie uznali znizek i byloby fajnie gdybym wpadl doplacic, bo jak nie to ona bedzie musiala to zrobic.

Podstawa odmowy byl ponoc brak wyraznej informacji na zaswiadczeniu z Hestii o tym ze mam 60% (byla na nim klasa ubezpieczenia okreslajaca wysokosc znizek + daty, ale nie bylo czarno na bialym 60%, wiec PZU uznalo ze ma prawo palic glupa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś tam się ubezpieczał:

 

https://www.youcandrive.pl/direct/home.seam

 

chętnie się dowiem czy to nie ściema, chociaż już chyba wiek mnie nie puści od przyszłego roku, ale samochód żony może bym ubezpieczył ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega tanio na tej stronie. Wyszło mi 450~zł za rok, za samo OC. Gdzie teraz płacę 700~ zł (bez zwyżek za wiek i 60% zniżek). Ściema chyba to nie jest, bo to odnoga Ergo Hestii bodaj. Przyszłe OC, chyba właśnie tam wykupię. Szkoda, że dopiero teraz się dowiedziałem o tym, bo w grudniu wykupowałem oc ;)

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...