Skocz do zawartości

wyprawa Rumunia 2012 !


martini1404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

marzka to smignij z nami :D im wiecej sprzetow tym lepiej :)

a ktos kto juz tam byl bardzo by sie nam przydal, wiedzielibysmy gdzie i co zobaczyc :)

Dziękuję za zaproszenie, niemniej muszę odmówić, gdyż jeśli chodzi o wspólną jazdę jestem zdania, że im mniej sprzętów tym lepiej :bigrazz: Tak więc, rozumiesz..w 2 moto, ew.3, max. 4....powyżej zaczyna się męczarnia.

Niemniej służę wskazówkami i pomocą w razie jakichkolwiek pytań o ile będę znała odpowiedź ;)

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim określ jakim typem motocykla planujesz lecieć, w jakim terminie i na ile dni/tygodni...to sporo ułatwi zainteresowanym.

Lepiej byłoby nawet nowy temat założyć, aby nie mieszać tu kolegom.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzka tez prawda :)

 

padres cos o Rosji juz bylo

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/148546-noclegi-w-kijowie-ceny-fakty-i-mity-hotele-czy-pensjonaty-jakiesodwiedziny-w-czarnobylu-prypec/

lepiej tam poszukac chetnych moze sie dogadacie

 

nie zapominajmy o martini1404 :) przeciez to on zalozyl ten temat :)

trzeba jakas trase zaplanowac :) na szczescie jest tu tulu milych motocyklistow ktorzy byli juz w Rumuni ze napewno ktos pomoze;) dzieki temu mozna zobaczyc wiecej :) i ominac przereklamowane miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek lipca jak najbardziej, dwa tygodnie tez by były fajne bo w tym czasie naprawde dużo można zaobaczyć ;) Jest juz nas 3, jeszcze dwa moto i było by już fajnie, jeśli by miało być wiecej tez nic nie powiem ! :-)

 

Myślę ze termin wstepnie mozna spokojnie juz ustalic na lipiec.

 

Jeżeli juz któryś(aś) rozgląda sie nad trasą to fajnie jak byśmy zachaczyli o Delte Dunaju ;) Ja więcej czasu na to poświece juz w lutym jak bede miał miej pracy bo teraz to szczerze czasu zbytnio nie miałem ;/ Narazie mam tydzień wolnego to moto doprowadzam do ładu :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze trase bedzie trzeba utalic w oparciu o doswiadczenia innych motocyklistow

marzka ma juz doswiadczenie i z tego co pisala chetnie pomoze :)

ale i nie tylko ona, czytajac caly ten temat przynajmniej 3 osoby pisaly ze byly i co mniej wiecej trzeba zobaczyc tak ze z tym chyba problemu nie bedzie :)

z tego co czytalem to Delte dunaju faktycznie trzeba zobaczyc :)

bedzie pysznie :)

 

no i tak jak martini1404 tez doprowadzalem swoje moto dzis do ladu :)

cały naped wyglada jak nowy :)))

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek lipca mi też by pasował , czas max 14 dni i śmigam z wami :-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tak na marginesie Waszych wypowiedzi... widzę,że większość się szykuje na początek lipca ewentualnie przełom czerwiec/lipiec.... Pamiętajcie proszę także ,że jeszcze kilka osób będzie jechało na przełomie lipiec /sierpień więc w razie gdyby nie wyszło Wam w pierwszym terminie to zapraszamy z nami.

Co do terminu to oczywiscie blizej wiosny będzą jakieś konkrety . Wstępnie już nas jest ok 10 osób wiec pewnie podzielimy sie na dwie grupki i wio do przodu.

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez mareks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto w końcu jedzie i ile tych motocykli będzie :icon_question: Przydałoby się jakaś listę chętnych zrobić :icon_mrgreen: bo lekki chaos się wkrada ...

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto w końcu jedzie i ile tych motocykli będzie :icon_question: Przydałoby się jakaś listę chętnych zrobić :icon_mrgreen: bo lekki chaos się wkrada ...

 

Wstępna lista chętnych wyglądała by następująco:

 

-cinekban87

-faza-s

- _Pablo_

- foresst

może kogoś pominąłem?

 

Ja juz tak na marginesie Waszych wypowiedzi... widzę,że większość się szykuje na początek lipca ewentualnie przełom czerwiec/lipiec.... Pamiętajcie proszę także ,że jeszcze kilka osób będzie jechało na przełomie lipiec /sierpień więc w razie gdyby nie wyszło Wam w pierwszym terminie to zapraszamy z nami.

Co do terminu to oczywiscie blizej wiosny będzą jakieś konkrety . Wstępnie już nas jest ok 10 osób wiec pewnie podzielimy sie na dwie grupki i wio do przodu.

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

dzięki za zaproszenie wrazie czego jak najbardziej będziemy lub będe brać to pod uwagę ;)!

 

wracając do osób zainteresowanych wyprawą mam pytanie a mianowicie czy jesteście za zorganizowaniem całej trasy co do szczegółu, wraz z noclegami czy tez woleli byście poprostu pojechać(wg. ogólnego zarysu trasy) i po drodze ustalać gdzie jedziemy w następnej kolejności i czy śpimy pod namiotami czy hostelu? :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Edytowane przez martini1404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się spotkać i wszystko ustalić . Można wszystko zaplanować albo ... "ahoj przygodo" i do przodu ;-)Pewnie pierwsza opcja byłaby wskazana ale później może wyjść i tak wariant B :D Z tego co widzę po profilach to jesteśmy z : Torunia, Łodzi i Lublina . Ja większość czasu jestem w Rybniku ale w weekendy jestem w Łodzi . Można się spotkać w Łodzi ( chyba będzie środek dla wszystkich ) a później zrobić jakąś traskę po Polsce żeby się lepiej poznać . W zależności z jakich stron ludzie jeszcze dołączą możemy zrobić bazę wypadową u mnie w Rybniku . Można się kimnąć i rano ruszać w drogę

 

Wstępna lista chętnych wyglądała by następująco:

 

-cinekban87

-faza-s

- _Pablo_

- foresst

może kogoś pominąłem?

 

 

 

 

dzięki za zaproszenie wrazie czego jak najbardziej będziemy lub będe brać to pod uwagę ;)!

 

wracając do osób zainteresowanych wyprawą mam pytanie a mianowicie czy jesteście za zorganizowaniem całej trasy co do szczegółu, wraz z noclegami czy tez woleli byście poprostu pojechać(wg. ogólnego zarysu trasy) i po drodze ustalać gdzie jedziemy w następnej kolejności i czy śpimy pod namiotami czy hostelu? :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...