Skocz do zawartości

Chłodnica oleju do motoroweru


bartek2013
 Udostępnij

Montaż chłodnicy oleju  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy montaż chłodnicy oleju to dobry pomysł?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem chłodnicy oleju do mojego motoroweru silnik jak w ogarze. A więc Panowie i Panie forumowicze czy to jest dobry pomysł. Czytałem i mi kolega podpowiadał że to jest bardzo dobre. Ale jakie jest wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnica oleju zapobiega przegrzaniu się silnika i trzyma optymalną temperature oleju dzięki Czemu silnik nie traci mocy przy długich jazdach a dodatkowo teraz będę docierał silnik więc lepiej się dotrze i szybciej bo nie będzie się aż tak szybko grzał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy producent zainstalował chłodnice oleju? Jeśli nie, to nie jest ona potrzebna. Gwarantuje że skośne oczka konstruktorów są mądrzejsze od Twojego kolegi.

 

Zalej dobry olej i dobrze go traktuj, a żadne atomowe chłodnice nie będą Ci potrzebne. Gwarantuje.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie nie są one montowane ale są produkowane kompletnie do tych silników oczywiście Polska jest trochę zacofana i nie jest to aż tak strasznie popularne ale np w hyosungu 125ccm jest montowana taka Chłodnica i pasuje do tych silników wystarczy w głowice wkręcić Adapter i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Polska jest zacofana i tutaj ludzie nadal jeżdżą chińskimi jednośladami.

 

Na kiego wuja Ci chłodnica???? Do szpanu? Twój silnik się nie przegrzewa, chyba że jeździsz bez oleju, ale wtedy chłodnica na niewiele się przyda.

 

Równie dobrze, zamiast chłodnicy, możesz założyć paski oświetlenia LED i Xenon do przedniej lampy. Ludzie tak samo będą się śmiać jak z chłodnicy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nie wyobrażajcie jej sobie jak np w GRX ona na zaledwie 15cm długości a wysokości połowę mniej. A wiesz że poprzedni właściciel chłopak w moim wielu lampki po całym motorze diody to to na prawdę śmiesznie wyglądało odrazu demontaż .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem chłodnice do chińczyka 50/80 ccm i powiem jest różnica - można przejeżdżać dłuższy dystans bez utraty mocy jak to miało miejsce w lecie przy upałach po ok 10km na niedotartej głowicy.

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...