Skocz do zawartości

Jak dobrac tylny amor do Yahamah Bulldog


Sylwester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o porade pytam,

 

padl mi tylny amor w moim Bulldogu, szukajac po necie nie moge nic uzywanego wyrwac wiec wpadl mi pomysl aby sprobowac cos dobrac od innego moto. Znalazlem podobnie wygladajacy amor od FJ1200 ktory ma skok 125mm a u mnie jest 120mm, czy bedzie jakas roznica?. Ma ktos pojecie jak dopasowac amor od innego bike?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzieki ale nie mam zamiaru wydawac ponad 150 eurosow za uzywke, na niemieckim ebayu jest mega drogo plus wysylka i jest 200 eurosow. Byl kiedys shock na angielskim za 50 funiakow ale akurat wtedy nie potrzebowalem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj amorka od podbnego motocykla Yamahy z którym BT dzieli podzespoły. Nie znam się na Yamkach ale może jakiś FZ6 czy coś takiego? BT na pewno ma wspólne elementy z innymi modelami tak jak w Suzuki ma Bandit, RF, GSX-F, GS500E, GSX-R itd

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj amorka od podbnego motocykla Yamahy z którym BT dzieli podzespoły. Nie znam się na Yamkach ale może jakiś FZ6 czy coś takiego? BT na pewno ma wspólne elementy z innymi modelami tak jak w Suzuki ma Bandit, RF, GSX-F, GS500E, GSX-R itd

 

dzieki, Bulldog to ma jedynie silnik z Dragstara 1100, a cala reszta to juz wytwor Wloskiego importera. Wiec raczej prozno szukac podobnych czesci w innych markach. Jak na razie wydaje mi sie ze mozna zalozyc amor od FJ 1200, ma troche mniejszy skok ale mocowania wygladaja podobnie wiec powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w czymś Ci pomogą wymiary amorka z FJ 1100 to daj znać. Mam takie wraczysko w garażu akurat do totalnej renowacji, wkrótce amorek zostanie wyjęty też. Nie wiem jak wiele różni się od FJ1200. Jedenastka ma zdalną regulację poprzez taki dziwny podzespół połączony z amorem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...