Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę podjechać i zerknąć na tę 206tkę. Nie wiem czy przypadkiem to nie jest ten sam szrot co traktora kupowałem ;). Ładne autko... Damskie takie ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Toż tak robię. Ale chodzi mi, które małe fury są najbardziej sensowne.

Po obserwacji perypetii Kloda wiem, że nawet się nie będę oglądała w stronę Alfy. To tak na przykład.

 

 

Ładnie do 10 tys.

 

 

Mi już się w głowie kręci od tych samochodów... w moim przedziale cenowym nie ma zbyt dużego wyboru co chodzi o urodę :(

https://www.olx.pl/oferta/volvo-240gl-zamienie-na-multivan-CID5-IDipf9W.html#9367d14b6f

jak tego kupisz to Ci go będę co niedziele mył, tak dla relaksu,

 

o to dobry tłuk

https://www.olx.pl/oferta/renault-clio-1-2-CID5-IDhzlTd.html#2c1fd7070d

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie mają klimy, makijaż będzie się rozpuszczał.

 

To lipa, odpada.

 

 

Którykolwiek kupię i tak będziesz mył co niedzielę. Trochę z obowiązku, trochę dla relaksu oczywiście :D

 

 

Mogę podjechać i zerknąć na tę 206tkę. Nie wiem czy przypadkiem to nie jest ten sam szrot co traktora kupowałem ;). Ładne autko... Damskie takie ;).

 

Kochany, dam Ci znać bo może poszukam czegoś bliżej wschodniej granicy ;) Ale bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Którykolwiek kupię i tak będziesz mył co niedzielę. Trochę z obowiązku, trochę dla relaksu oczywiście :D

Czyli zaskoczyło? :wub:

Trzymam za Was kciuki :)

 

W wersji czarnej jakoś większość tych fur nabiera na urodzie :D

Jak są czyste, to tak. Tylko że one przestają być czyste raz na tydzień jak jest sucho i dwa razy na tydzień jak jest mokro.

 

mimo wszystko boli ...

Przestań się mazać. Stary chłop już jesteś.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że dach składany w cabrio za 10 koła to nie będzie wymagał wkrótce jakiejś grubszej naprawy? Kiedyś jak się interesowałem cabrio to te dachy dość kłopotliwe są w starszych autach.

Kolega ma Astrę II ze szmatą na dachu i wszystko jest OK. Jeśli nie było mechanicznych uszkodzeń, to nie musi się nic złego dziać nawet w przy tej półce klasowej.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...