Skocz do zawartości

stronki o streetfighterach


Rekomendowane odpowiedzi

Strona wszystkim już znana. Również polecam. :) :) Zapraszam też do mojej skromnej stronki www.hotfighter.prv.pl a bardziej wymagających odsyłam do linków na tej stronie, kierujących do najlepszych, odkrytych przeze mnie stron w tym temacie. Pozdrawiam :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yaaro ja również zajrzałem i nie żałuje. Całkiem fajna nstronke stworzyłeś... barawa ;)

 

A co do VFRki to może zdradzisz przy okazji to i owo... jak idą prace nad ta maszynką? Na jakim jesteś etapie jak idzie, co robisz itd... moze jakieś fotki!?

Zapowiada sie naprawde ciekawie, świetny pomysł z ramą!!! 8)

Ty obecnie masz tego ZXRa i VFRke czy VFRke samą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie też przeglądam tą stronkę. Podoba mi się to, że sam sobie robiłeś bak. Może masz jakieś linki do stron traktujących o takich rzeczach jak "Zrób to sam - owiewki, bak, itp" :?: Mnie przede wszystkim rajcuje wygląd tych maszyn - pewnie dlatego, że sam jeszcze nie ujeżdżam moto i osiągi są dla mnie rzeczą drugorzędną - na pierwszym miejscu stoii wygląd ;) Jak przyjdzie czas na zakup to wygląd przejdzie na dalszy plan. Jak masz jakieś linki do stron traktujących o karbonie i innych takich rzeczach to sprzyjemnością sobie poczytam - moje zainteresowanie tym tworzywem wzrosło po przczytaniu artykułu w ostatnim "MOTOCYKLU".

 

Pozdrawiam i niech ci praca przy VFR'ce lekką będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za uznanie ;) Prace nad VFR-ką dobiegają końca. Brakuje mi jedynie czasu na jej pomalowanie, a ogólnie wszysko już jest zrobione (oprócz przedniego błotnika i liczników). ZXR poszedł dawno temu w ręce mojego kumpla, który miesiąc temu sprzedał go nierozważnie jakiemuś żółtodziobowi. Mam nadzieję, że jeszcze jeździ. Co do tematu karbonu i "zrób to sam", to planuję napisać o tym artykuł i zamieścić go oczywiście na mojej stronce. Gdy prace nad moim sprzętem dobiegną końca, to stworzę o tym nowy temat na 4um. Narazie mam wielki młyn w pracy i na studiach. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...