Skocz do zawartości

Eclipse z Warszawy - zna ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie: http://moto.allegro.pl/mitsubishi-eclipse-gst-turbo-manual-wawa-i1950184250.html Czy ktoś zna to auto? Mam je na oku, ale jest malowane podobno dla tego że były odpryski i lakier był stary, zderzak jest też zmieniony na poliftingowy z przodu na ``inny`` ;) Nie boli mnie to bo mógł bym sobie to zrobić żeby jakoś to wyglądało boje się tylko że to auto powypadkowe dlatego pytam- Czy ktoś go zna? ;) Z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś kupił, i popracował nad nim wizualnie, to miałbyś piekielnie dobry początek do bardzo mocnego samochodu.

Według mnie najładniejszy model Eclipse.

 

... najlepszy dla kobiety. Tak w stanach traktują ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, tak patrząc na tablice , to un nie z warszawy :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bawić się w druciarnię sugeruje kupić Mitsu 3000GT. Sumarycznie wyjdzie taniej :icon_biggrin:

 

Ten z foty to chyba ma prawy kielich klepany młotkiem, co może oznaczać, że jest czterośladem ;)

 

Aaa i tak patrzę, że nie widać płynu chłodzącego w zbiorniczku, co może oznaczać próbę ukrycia wypalonej uszczelki/pękniętej głowicy. To dobry sposób zamaskowania, że ciśnienie z komór spalania idzie w układ chłodzenia. Nie pytaj, skąd wiem, że tak można zrobić ;)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dawnych czasach sprzedawalem te samochody.

3000GT tez, tyle ze pod nazwa Stealth.

W mojej skromnej opinii zakup Eclipse czy Lasera 2l turbo z manualna skrzynia jest lepszym wyborem niz 3000 GT dla 20 latka z ograniczeniami finansowymi i niewielkim doswiadczeniem.

 

Powyzszy samochod trzeba zaprowadzic do warsztatu i sprawdzic po prostu w jakim jest stanie - spekulacje na forum na podstawie zdjec nie maja wiekszej wartosci.

Co do "kobiecosci" tego modelu to nie pamietam zebym w calym okresie mojej pracy w sprzedazy Chryslera ( bo pod ta marka byly one sprzedawane w Kanadzie ) mial choc jedna klientke na te auto :).

Co wiecej nie pamietam zadnej klientki na jakikolwiek samochod z manualem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze zdjęć wiem, że raczej nikt nie oceni, ale liczyłem, że może ktoś zna właściciela. Szukam tego modelu w wersji z turbo jest nie wiele ofert i zastanawiam się czy wziąć taką ``ruinę`` i wsadzić w nią trochę kasy czy za większe pieniądze w lepszym stanie chociaż zawsze po kupnie trzeba coś wpompować... Miałem na oku Mitsubishi FTO było jedno na allegro dość ciekawe, ale już nie widzę tej aukcji są tylko wersje angielskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...