Skocz do zawartości

Tanie oponki motocyklowe


GUFI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam do sprzedania tanie opony motocyklowe. Wszystko na aukcjach:

http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=5895401&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&listing=1&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Bardzo prosze o nie dodawanie komentarzy gdyż temat ma charakter czysto informacyjny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają...

 

Rece jak rece, ale cycki ....

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak schudniesz to nie będą opadać.

 

Owszem opadac nie beda, beda wisiec ! :icon_mrgreen:

 

opony z bieżnikiem 3 czy 4mm nadaja sie do użytku. Prosiłem nie komentować ogłoszenia? nie umiecie czytać? to po co zaglądacie na to forum?... ręce i cycki opadają

 

 

Szanowny kolego, potrafie zozumiec, ze chcesz sprzedac pare gum, dziadka, babcie, tesciowa.

 

Nie chcesz komentarzy to moze nie zakladaj tematu na forum, pozostan przy allegro i bedzie tak jak sobie zyczysz !

 

 

P.S. Szkoda, ze DOT'u nie podales, bo podejrzewam, ze dinozaury bylyby mlodsze :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie przypowiesc, dosc dobrze wpisujaca sie w ten temat.. :icon_mrgreen:

 

Jakis czas temu na parkingu przed wydzialem poprawiali fuszerke, w wyniku czego pojawila sie tam calkiem ladna kupka gruzu.. a ze wtedy bylem na etapie budowania 2 chalup i ogarniania tego co wokol nich, to wpadlo mi do lba ze taki gruz moze mi sie przydac. Zapytalem sie administracji czy nie maja nic naprzeciwko - nie mieli; zapytalem sie poprawiaczy - tez nie mieli a nawet wrecz przeciwnie (dlaczego, o tym nizej). Wiec przystapilem do dzialania.

Po drugiej przyczepce (na ktora ladowalem tak z 1,5t) ladny gruz sie skonczyl, i zostalo betonowe dziadostwo... ktore nie chcialo sie skonczyc. W efekcie takich przyczepek to chyba z 11 zem wytargal, i dobrze ze zorganizowalem sobie sile zywa do machania lopata bo bym padl. Wywiozlem w koncu to dziadostwo, i wszyscy byli zadowoleni - poza mna. Administracja - bo pozbyla sie betonowej kupy, ktora psula estetyke i zajmowala miejsca do parkowania; poprawiacze, bo odwalilem za nich robote, za ktora dodatkowo mieli zaplacone jak sie okazalo; sila zywa od lopaty, bo jej ja musialem zaplacic. W ten oto sposob zdobylem kolejne, nowe doswiadczenie.. i nie dziwia mnie juz przydrozne tablice, na ktorych ktos chetnie PRZYJMIE gruz/piasek/ziemie/etc. - nie KUPI, ale PRZYJMIE.. oczywiscie z dowozem na miejsce.

 

I teraz puenta: kolego autorze tego watku - ile dasz kasy zeby ktos od Ciebie wzial to badziewie..? :icon_twisted:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...