Skocz do zawartości

CB 400 Super Four


Rekomendowane odpowiedzi

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CB400 Jeżdże na tym motocyklu, ale zastanawiam sie czy są jeszcze posiadacze takowego moto w Polsce, oprocz mnie. Jeśli są, lub ktoś miał okazje dosiadac tego motocykla, to niech podzieli sie wrażeniami. Moje odczucia z jazdy tym moto są pozytywne, motocykl jest lekki, łątwo skręca, osiągi przyzwoite, a jedyny minus to drogi serwis. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takowego w swojej stajni ale zdarzyło mi się jeździć CB400 kilka razy. Ciekawy motocykl. Wiele nie powiem bo tylko chwilę z nim obcowałem ale czułem że jest po prostu fajny. Ot, taki motÓr do wszystkiego. Bez żadnych gadżetów, mega mocy, super osiągów a cieszy mordę cały czas. Egezemplarz którym latałem miał trochę pogrzebany wydech i jego dźwięk potęgował chęć odwijania gazu. Te sprzęty mają bardzo charakterystyczny dźwięk silnika. No i bardzo fajnie się prowadził. W UK pełno tego śmiga po ulicach. Tam właśnie miał styczność z mini-Hornetem.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadka rzecz. A ja właśnie w Atenach ostatnio widziałem pięknie zrobionego klasyka, alet tego:

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CB400F

Znaczy, "prawdziwe" super four... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat wynika z przepisów, tj, w Japonii są takie kategorie pojemnościowe, że 400 się sprzedają. Z punktu widzenia marektingu to rządzi "there's no replacement for displacement" :icon_biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadka rzecz. A ja właśnie w Atenach ostatnio widziałem pięknie zrobionego klasyka, alet tego:

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CB400F

Znaczy, "prawdziwe" super four... :)

 

cześć, posiadam ten motocykl.

niestety, zakupiłem go w stanie tragicznym i nadaje się tylko na cafiaka - co też się dzieje.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

siemka. ja też jestem w posiadaniu takiej hondy, CB 400SF z 1992r. faktycznie musze przyznać jeździ się bardzo fajnie, na mieście jest rewelacja bo jest leciutka i ma bardzo mały promień skrętu(porównanie np z vfr 800 którą też jeżdże), co do osiągów no to na długą trase może brakować troche mocy(pewnie z uwagi na jazde VFRem :D) ale przy wyprzedzaniu daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem takiego kilka miesięcy w Irlandii. Rocznik 92. Moto dawało nieprawdopodobną frajdę z jazdy. 400 cm i nieco ponad 50 KM, do tego rzędowa czwórka... Mmmmmm :>

Do tego niewielkie spalanie, dobre zawieszenie, dobre hamulce.

Na miasto naprawdę nie potrafię wskazać lepszego motocykla.

W trasie się męczył, ale do 160 ciągnął ładnie ;)

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...